Гороскоп матусь: яка ви мама за знаком зодіаку?

Матір – це найголовніше людина в житті кожного.

Насправді, не буває поганих батьківПоганих мам не буває, але іноді корисно подивитися на себе з боку. Тому ми пропонуємо вам прочитати цю статтю. 

Матусі Овни

Овен – це образ матері-войовниці, справжньої захисниці. Жінка, яка народилася під цим знаком, вважає основним своїм завданням гарантувати безпеку дитини. Мати, яка народилася під знаком Овна, націлена на досягнення і бажає, щоб її дитина також багато чого досягла. Матір-Овен розуміє власні інтереси, тому розглядає себе і свою дитину, як дві різні особистості. 

Матусі Тельці

Тельці обожнюють власних дітей. Заради власного чада вони здатні на все. Вони здатні роки витрачати на те, щоб виховати в майбутньому дійсно достойну особистість. У своїх дітях вони понад усе прагнуть виховати любов до творчості, розвинути фінансовий талант і такі прекрасні риси, як доброту та чуйність.

Матусі Близнюки

Близнюки насправді непередбачувані люди, материнство яким вдається досить важко. Правда, про це знають лише вони, адже сторонні навіть можуть не догадуватися про усі труднощі. Вашою перевагою є те, що ви швидко находите контакт з дитиною. Матусі-Близнюки – чудово знають, чому навчити малечу. Щоправда, інколи бувають трохи поверхневими.

Матусі Раки

Материнський інстинкт у раках розвинений на усі 100%. Вони роблять усе, для створення справжнього родинного затишку. Матері цього знаку зодіаку є дуже уважними до власної дитини та виявляють неабияку чуйність та доброту. Насправді, вони володіють природним талантом вихователя і педагога. 

Матусі Леви

Креативна і драматична мама-Лев живе, занурюється в батьківство з повною самовіддачею, з усім серцем і душею. Вона намагається виховати здатних і успішних громадян, яких обов’язково чекають великі справи. Правда, дітям часто передається егоцентризм Лева. 

Матусі Діви

Серед Дів зустрічаються абсолютно протилежні за характером представники. Одні відчувають себе в материнстві як риба в воді, інші, інтроверти, напружуються від зазіхання дітей на їх особистий простір і час.  Більшість Дів – непогані педагоги. Особливу увагу батьки приділяють саме розумовому розвитку дитини. 

Матусі Терези

Це дуже ласкава та ніжна мама. Передусім, вона намагається розвинути у своїй дитині смак і почуття прекрасного. Окрім того, плекає в малечі прагнення до миролюбства й пошуку компромісів. Така мама дуже дбайлива. Хоча, звичайно, за ступенем турботи серйозно поступається передовикам, – Ракам і Тельцям.

Матусі Скорпіони

Мами-Скорпіони також володіють чудовим материнським інстинктом. Вони терплячі до усіх витівок дитини й намагаються донести все розмовами. Негативною стороною є те, що ці знаки є справжніми власниками і їм важко ділитися увагою дитини з іншими членами сім’ї. 

Матусі Стрільці

Ця жінка є дуже доброю, чуйною та співчутливою, однак, вона не є дуже турботливою. Ця матір розуміє, що виховує самостійну людину, яка має власні інтереси та бажання, тому рідко втручається у внутрішній світ дитини. Своїй малечі мами-Стрільці прагнуть дати найкращу освіту, духовний та спортивний розвиток тощо. 

Матусі Козероги

Козеріг – чоловічий знак зодіаку. Вони не бояться встановлювати обмеження і викладати важливі життєві уроки дітям. І не набиваються їм в близькі друзі, тому що вважають за потрібне дотримувати вікову ієрархію. Ці знаки можуть бути занадто правильними.

Матусі Водолії

Характер мами-Водолія не вміщується ні в одні рамки. Вона любляча і відсторонена, невблаганна і спонтанна, дивачка з найм’якішим у світі контролем. Мами цього знаку теж не дуже люблять няньчитися з малими дітьми, але як вихователі прагнуть розвинути в дитині неординарність, інтуїцію і винахідливість. Часто вони використовують новаторські методи виховання. 

Матусі Риби

Риби – дуже відповідальні, неймовірно добрі, турботливі й чуйні мами. Вони хочуть бути найкращими, але ризикують потурати всім примхам дитини. Мами-Риби бажають своїй малечі хорошого, гідного майбутнього, тому намагаються виховати в ній відчуття власності, ощадливість і економність, розвинути уяву і працьовитість.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector