Гороскоп пліткарів: які знаки зодіаку не вміють зберігати чужі таємниці

Комусь можна довірити найстрашнішу таємницю і бути впевненим в тому, що вона нікуди далі не піде, а хтось вибовкує все навіть після численних прохань мовчати. Є й ті, хто іншим нічого не говорить, зате сам користується отриманою інформацією у своїх корисливих цілях. Багато в чому це залежить від нашої зодіакальної приналежності.

Сьогодні ми поговоримо про тих, хто взагалі не вміє зберігати чужих секретів.

Овен

Це дуже товариські знаки зодіаку, які завжди мають багато друзів та знайомих. Вони швидко знаходять спільну мову з іншими. Ці знаки вміють втиратися в довіру, тому люди починають розповідати їм потаємне. Завжди варто пам’ятати, що Овни не вміють тримати язик за зубами й декілька разів варто подумати перед тим, як щось їм розповідати. Можете не сумніватися: він швидко рознесе інформацію.

Близнюки

Ці знаки взагалі не вміють тримати зберігати чужі таємниці. Якщо ж Овен розповідає щось про інших для того, щоб підвищити цікавість для своєї персони, то Близнюки використають вашу таємницю так, щоби виставити вас у непривабливому світлі. Часто ці знаки ще й можуть додати вашим секретам нового забарвлення, щоб внести більше емоцій своїй розповіді. Тому із цим знаком потрібно бути вкрай обережними.

Діва

Діви язик за зубами тримати не вміють і зберігають чужі секрети виключно в тому випадку, якщо самі зацікавлені в нерозголошення цієї інформації. А в іншому з ними діє правило: «Хочеш, щоб про щось дізналися навколишні, розкажи про це Діві». Діви, звичайно, менш підступні у цьому плані, ніж Близнюки. Однак і їм не варто розголошувати свої секрети. 

А ви вмієте зберігати чужі таємниці?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: