Господарі віддали кота в добрі руки, а через два роки він до них повернувся

Досить незвичайна історія трапилася з однією сім’єю. Через два роки котик згадав дорого додому та повернувся назад.

Одного разу подружня пара вирішила завести чотирилапого друга. Так у них у будинку зявився Барсик. Котик був досить енергійний та вихований, не шкодив, відмінно справлявся з лотком. Ніжним його важко було назвати, оскільки він завжди проявляв свій непростий характер, часто любив кусати господарів. Але в цілому все було добре.

Невдовзі пара дізналася про те, що вони очікують на поповнення в сім’ї. Подружжя вирішило переїхати в нову квартиру, оскільки місця б всім не вистачало. Барсик цілком спокійно відреагував на нову обстановку. Коли ж жінка тільки народила та знаходилася в пологовому будинку, кіт дуже сумував, відмовлявся від їди. Коли ж мати повернулася з новонародженою дитиною, то почалося щось цікаве. Барсик одразу почав цікавитися новою маленькою мешканкою, стрибав до неї у ліжечко, хотів лежати біля неї.

Господарі не дозволяли коту знаходитися біля новонародженої дитини, тому часто почали кричати на нього та відганяти. Така реакція котові не дуже подобалася, тому він вирішив мститися: ходив мимо туалету, почав царапатися. Коли ж донечка трішки підросла, то виявилося, що у неї є алергія на котячу шерсть. Барсика було вирішено віддати, тому його привезли в будинок, де вже проживало два коти.

Декілька перших місяців старі господарі приїжджали та навідували нових власників Барсика. Кіт завжди був радий їх бачити, але постійно дуже турбувався та сильно нявкав. Через декілька років господарі перестали цікавитися долею кота, але не рідко його згадували.

Одного вечора пара почула нявкання за вікном, схоже було на те, що воно належить Барсику. Але вони в це не повірили, оскільки Барсик жив досить далеко від них та ще й на 5 поверсі. Пройшло ще два місяці, родина повернулася з відпочинку і несподівано біля дерева вони помітила знайомий силует котика. Барсик відгукнувся на своє ім’я. Вся сім’я одразу ж підбігла до нього. Кіт виглядав дуже виснажено, а ще був неймовірно голодний, важко було одразу в ньому впізнати свого Барсика.

Кота було досить важко заманити назад додому. Переступивши поріг, він все оглянув і знову відчув себе господарем. Наступного дня він знову покусав хазяїнів, ніби хотів відімстити на минулу зраду. Господарі відмили його, нагодували та обігріли. Як виявилося, алергії у дочки більше не було, тому вихованець міг спокійно жити у них. Господарі досі не можуть зрозуміти, як кіт зміг знайти дорого до минулого дому. Але зараз кіт надзвичайно слухняний та спокійний.

А вам сподобалася історія?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: