– Господи, тут рік порядки не наводили? – запитала мене прибиральниця. Стало соромно, бо так воно і було

Така неприємна в мене життєва ситуація склалась, що не знаю, з чого її й почати…

З Дариною ми зустрічались вже кілька років, але з’їжджатись чомусь не спішили. Так довго ми цю справу відкладали, що я вже й пропозицію їй зробив, а під одним дахом ми все одно жити не почали. Першу спільну квартиру орендували вже після весілля. 

І тут я зрозумів, чому Дарина цей момент так відтягувала – вона лінива і неохайна жінка! Я не розумію, як можна з’їсти цукерку і кинути обгортку з-під неї за диван. Або що твориться в голові людини, яка чай недопитий на три дні лишає!  

Спочатку я себе заспокоював, що то все тимчасово. Мовляв, втомлюється дружина на роботі, немає в неї сили після себе порядки навести. Але ж ні! Якщо я не втручався, безлад міг і по три тижні стояти!

Через кілька місяців до нас перестали приходити друзі. І я їх розумію: не дуже приємно знаходити використані вушні палички там, куди тебе спати поклали…

Довго і нудно я прибирав після Даші брудні носки, недоїдені цукерки, забуті чашки, гнилі фрукти… Можете уявити, які запахи стояли в нашій квартирі. На всі мої вмовляння бути хоч трохи охайнішою дружина просто махала рукою.

Пошепки

Але найгірше навіть не це… Десь через рік після весілля я почав помічати, що мене зовсім не турбує наш безлад. Більше того, я теж почав смітити так, як ніколи у своєму житті.Здається, ми скоро й у квартиру скоро зайти не зможемо, бо туди двері відчинятись перестануть… Коробки, пакети, одяг – усе це просто валяється на підлозі в кімнатах. 

Нещодавно до нас моя мама зайшла, то такого прочухана мені виписала, що я знову наче прозрів! Викликав клінінг, купу грошей заплатив, щоб нам хоч трохи навели порядок. А Дарина, як побачила чисту квартиру, наче з розуму зійшла! Сказала, що в такій атмосфері жити не може…

І що оце його робити? Хіба дійсно бувають люди, яким подобається бруд навколо? Якщо так піде і далі, то закінчиться наша історія розлученням…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Чи треба перед одруженням пожити разом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector