Гості нахабно зіпсували моє омріяне весілля. А все через ті подарунки, які вони принесли на свято. Як їм взагалі совісті вистачило?!

Знаєте, я нещодавно зробила весілля. І в мене залишилися дуже і дуже погані враження після свята. А знаєте, хто у цьому винен? Гості! 

Отож, ще взимку коханий Роман зробив мені пропозицію. Ми вже давно зустрічаємося, живемо разом на орендованій квартирі. Звісно, не хотіли робити якесь розкішне святкування на тисячу гостей. 

Ми вирішили покликати тільки найближчих родичів. Загалом, список складався з 65 людей. Обрали хороший ресторан за Львовом, замовили фотографа та відеографа. Я пошила на замовлення сукну у досить дорогого дизайнера. А ще ведучий, музиканти, машина. Я хотіла зробити так, аби це свято точно запам’яталося на роки!

І ми попередили гостей, що хочемо гроші на подарунок. Ну бо так старалися, вибирали все найкраще, різні розваги. То хотілося б його якось відбити. Свято робилося, аби ще догодити гостям і вони порозважалися. І нащо мені ті сервізи чайні, постіль чи інший непотріб?

Всі подарунки вони складали на спеціальний стіл. До комендантської ми гарно посиділи у ресторані, деякі гості ще потім поїхали у готель. Ми спеціально орендували для них весь поверх, аби далі продовжити веселощі. 

Пошепки

Наступного дня ми з Романом почали розбирати подарунки. І я була шокована таким нахабством гостей. Їм вистачило совісті поставити у конверти тисячу гривень, 800, 600. Навіть половини не було, яку ми витратили на весілля. При тому, що наші гості не були якось біднотою, а мали досить хороший дохід.

Чесно, тепер у мене після весілля тільки негативні спогади. Ми з Романом залізли у кредити, батьки нам зичили гроші. І толку? Таке враження, що наші старання ніхто не оцінив та просто вирішив наплювати в душу. Наче ніхто не знає, як ціни підскочили на ресторани та інші забавки. 

Не думала, що саме гості так спаскудять мені враження від весілля. Я тепер нікого не буду в гості на свята запрошувати. Хай вдавляться тими грошима. 

Ви підтримуєте думку нашої читачки? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector