Гості прийшли на день народження, подарунків надарували, але коли я все порахувала, зрозуміла, що нічого не окупилося

У мене є досить велика та дружня компанія, з якою ми часто бачимося та святкуємо всі свята разом. Ось настав день народження Ірини. Всі зібралися у неї вдома, крім Григорія, який був душею компанії та його дружини Надії. Я вирішила запитатися Ірину, чому вони не прийшли, можливо щось трапилося?

І ось, що мені Ірина сказала: «Тиждень тому, я всіх запросила, а потім почала думати, якщо до мене завітають на святкування Надія з Григорієм, то скільки тарталеток з ікрою мені потрібно зробити? Якби вона прийшла без чоловіка, то одразу стає зрозуміло, скільки людей, стільки й тарталеток. Ікру я завжди купую дорогу та хорошу. А якщо Григорій прийде, так він один і все одразу з’їсть.

Складається враження, що він взагалі ніколи не знає міри. Тільки й сидить за столом, і дивиться, що б ще такого смачного з’їсти. Постійно те й робить, що підкладає собі їжу. Апетит у нього такий, ніби дома його ніколи не годують. А коли йде додому, то обов’язково простить запакувати деякі страви з собою додому.

Минулого разу, поки ще всі гості не зібралися, з’їв всі бутерброди з лососем. Марині та Лесі нічого не залишилося, довелося перед ними виправдовуватися. Пам’ятаєш, як раніше було? Cкільки гостей запрошуєш, стільки бутербродів і робиш. І всі про це знали.

А вони приходять, дарують непотрібні та дешеві подарунки, з яких навіть цінники забувають зняти, а з’їдають на велику суму грошей. Буває таке, що аж за щоками тріщить!

І що мені робити? Не покликати їх я не можу, все-таки вони мої друзі. Сьогодні, поки готувала, думала над цією ситуацією. Вирішила подзвонити Надії і кажу: «Привіт, а ти з Григорієм сьогодні прийдеш?».

Відповідає: «Так, буду з ним». Повисла хвилинна пауза, а потім я зібрала всі сили і додала: «Надю, ти вже вибач, що я таке зараз тобі скажу, але ти можеш свого чоловіка погодувати вдома перед виходом? А то він у мене все з’їдає, ще до приходу всіх гостей».

Надія нічого не сказала, а просто поклала слухавку. Я зрозуміла, що вона образилася. Надія така людина, що швидко відходить, нічого скоро обов’язково помиримося. Це вже не вперше, що ми сваримося. Зате тарталеток тепер буде набагато більше, і всі гості точно будуть задоволені».

Я це все послухала і одразу про себе подумала, що ж це могло таке трапитися з людиною, що вона пошкодувала тарталетку? Ми в першу чергу приходимо до неї, щоб просто поспілкуватися. І набагато краще, коли у тебе є щирі та віддані друзі, ніж ті тарталетки з ікрою!

А ви погоджуєтеся з тим, що головна героїня вчинила не правильно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector