Готуємося до зимових свят. Робимо сніговичків та оленів із деревини (20 ідей)

Сніговик поряд з Миколаєм, один з найулюбленіших і популярних символів зими і новорічних свят. Сніговиків дуже полюбляють діти, втім, як і дорослі, тому що вони викликають у нас дитячі спогади і веселі асоціації.Сніговики завжди прикрашають будинки і неодмінно присутні на території заміського будинку, де є діти, в зимовий період.

Звичайно, якщо погода дозволяє і сніг липкий і його досить багато – зліпити симпатичного сніговика або цілу снігову сімейку, щоб підняти настрій напередодні новорічних свят і додати веселощів на присадибну ділянку, не складе особливих труднощів.

Але, що якщо снігу немає або він не достатньо липкий – тоді потрібно включати інші декоративні резерви! Готового сніговика для будинку або вулиці можна купити, але як завжди, ми вважаємо за краще ручну роботу і творчий підхід в оформленні святкового декору.

Спробуймо разом розглянути варіанти – як і з чого зробити сніговика для дому та заміської ділянки своїми руками, щоб прикрасити ганок, веранду і присадибну ділянку.

Сніговики із деревини. А ці сніговики нічого не бояться – ні дощу, ні снігу, ні вітру. Спили повинні бути досить великими – тільки в цьому випадку ви забезпечите своїм новорічним виробам стійкість.

Ріжемо колоду на рівні частини, кору можна не очищати. На двох протилежних сторонах відрізка робимо спили. Укладаємо відрізки один на одного, промащуючи поверхні клеєм для деревини. Варіанти кріплення – на штирі або цвяхи. Декор на свій розсуд. 

Підвісний сніговичок з дерева невеликого діаметру добре буде виглядати на стіні будинку і будь-якій будівлі, на ганку, альтанці. Якщо хочете, щоб ця новорічна прикраса прослужила не один рік, покрийте виріб лаком.

А вам сподобалися ідеї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector