Готую сирники за цим рецептом уже 40 років – ось у чому секрет мого міцного і щасливого шлюбу

Дуже проста та смачна страва, яка стане прекрасним сніданком чи неймовірно смачним десертом. Напевне, у кожної господині в запасі завжди є власний рецепт сирників, якими вона дивує своїх рідних. У мене також є секрет, як саме я роблю вої сирники такими ніжними та пухкенькими. Тому, якщо вам цікаво дізнатися, то хапайте блокноти і записуйте.  

Цей рецепт ще 40 років тому мені розповіла бабуся. У неї завжди виходили неймовірно смачні та пухкенькі сирники. Тож не дивно, що я й досі дотримуюся її порад. Чоловік та діти задоволені – і це головне.

Інгредієнти:

400 г сиру (5%-й магазинний);

1-2 ст. л. цукру;

1 куряче яйце;

2-4 ст. л. борошна (без гірки);

сіль, ванілін та кориця до смаку;

3 ст. л. олії для смаження;

Приготування:

Перекладаємо сир у зручну глибоку тарілку. Додаємо до нього дрібку солі, цукор. Усе це добряче переминаємо. Я для цього використовую виделку. Це дуже ефективний спосіб, який економить ваш час, який ви могли б витратити на миття міксера. 

Далі в отриману суміш я додаю яйце і поступово досипаю борошно. Знову добряче розминаю все тією ж виделкою. У вас має вийти дуже щільна однорідна маса.

Пошепки

Далі всю масу я розкочую у невеличкий валик. Товщину визначайте самостійно. 

Тепер отриману “ковбаску” ділю на рівні частини. Це і є основа наших сирників. Якщо ніж липне до ножа, зможіть його попередньо у холодну воду. Коли розріжете все тісто, сформуйте із частинок типову форму сирників. 

Попередньо розігрійте сковорідку із соняшниковою олією. Викладіть на неї сирники. закрийте кришкою і готуйте до рум’яності з обох боків. 

Важливо не перетримати їх на сковороді, щоб ті не пригоріли. Тому постійно перевіряйте готовність страви. 

За умови, що сирники маленькі, не накривайте сковорідку кришкою. Вони і так добре пропечуться. Перед подачею готові сирники можна полити сметаною, медом, варенням чи присипати цукровою пудрою.

Додам ще таке: корицю та ваніль ви можете не додавати, якщо не любите таке поєднання. Також опирайтеся тільки на власний досвід у додаванні борошна. На цьому етапі виникає багато нюансів, тому зазначена кількість у рецепті не є кінцевим показником. Ви самі повинні досягти найоптимальнішої консистенції тіста. 

А тепер смачного!

Як часто готуєте сирники?

Який рецепт використовуєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector