Говоріть. Говоріть про те, що вас хвилює…

Говоріть. Говоріть про те, що вас хвилює.

Нас рідко дійсно чують і взагалі не має ніяких гарантій, що хтось зрозуміє істинний мотив всіх цих слів. Нічого може і не змінитися, все може продовжитися знову і знову. Однак, єдиний вихід в цій ситуації — говорити, повторювати те, що тривожить. У вас є ці спроби, так чому не використати їх? 

Так, серйозно.

Гірше не буде, якщо сидіти, склавши руки, нічого не зміниться, вам і надалі буде боляче, однак шанс висловити все те, що на душі, може більше не повторитися. Люди бояться відкривати свої серця та душу, щоб їх не відкинули, не стали з них насміхатися, хоча так ми ще гірше робимо своїй душі. Регулярно та методично втрачаємо себе.  

Не бійтеся говорити про свої бажання, те, що вас турбує саме зараз. Інколи вам це може здаватися безглуздим, недоречним, дивним, але це дуже цінна навичка.

Якщо кохаєте — скажіть про це. Якщо людина вам стала байдужою чи огидною — також не мовчіть. 

Що призвело до таких змін? Згадайте всі образи та хвилини непорозуміння, які відштовхнули вас одне від одного. Не приховуйте це в собі та не вдавайте вигляд, що все добре. Адже неприємні емоції будуть лише накопичуватися, вони нікуди не зникнуть… Лише щирі та відверті розмови зможуть вас наблизити один до одного. Не бійтеся бути щирими.

Проривайтеся назустріч один одному крізь сором… Просто почніть говорити, тут і зараз, дорогою на роботу, за вечерею чи перед сном. 

Діліться важливим і дрібничками, через що ви переживаєте і відчуваєте неймовірну радість. Не бійтеся мати безглуздий вигляд, не стримуйте емоції та почуття. Поруч з рідними ви маєте бути відвертими без жодних масок. 

Навчіться чесно признаватися собі та іншим, що втомилися, чого ви хочете, чому ревнуєте…

Кожна хвилина без відвертої розмови — це втрачений час, який лише віддаляє нас від рідних.

Чи згодні Ви зі мною? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: