Говорили з коханим про майбутнє весілля, домовилися познайомитись з батьками, але в його домі мене ніхто й не чекав

Я вже рік зустрічаюся з хлопцем. І ось нещодавно ми  почали говорити з ним про наше спільне майбутнє. Планували весілля, домовилися, що наступного дня я поїду знайомитися з його батьками. Після цього хотіли з’їхатися і почати жити разом. Взагалі він уже давно пропонував мені переїжджати до нього, але я сказала, що переїду, як тільки після того, як і його познайомлю зі своїми батьками. 

Я ж не могла просто прийти додому, зібрати речі і піти. Як би це обґрунтувала? Йду жити з чоловіком? Але він мені ще не чоловік. Втім, ми все обумовили і я погодилася поїхати до нього, щоб познайомитися з батьками. І наступного дня об 11:00 я мала йому зателефонувати. Зі спокійно. душею того вечора я лягла спати. А із самого ранку почала збиратися. Дочекавшись 11 годин, я набрала його номер. Гудки були, а відповіді – ні. Я набрала ще кілька разів. Подумала, що спить або зайнятий. А по той бік телефону тиша. Зібравшись, я виїхала, щоб встигнути зайти в магазин купити подарунки його батькам.

 

Так настала й 13:00. Знову дзвоню йому, а він мої виклики скидає! Минуло п’ять хвилин, я думаю,  зателефоную останній раз, якщо не бере слухавку, то я розвертаюсь і йду. Набираю його – знову скидає. Я написала повідомлення: «Ніхто і ніколи зі мною так не чинив. Я думала, ми любимо одне одного, а ти ось так зі мною повівся».

Через дві хвилини отримала відповідь. Він написав, що показує квартиру на продаж, тому зараз зайнятий. Я йому написала, що ми ж домовлялися. Я засмутилася. Пішла пішки додому. Пройшовши хвилин 40, підіймаю голову і бачу як він їде на своїй машині, зупиняється і чекає на світлофорі світлофор. Беру телефон. Дзвоню йому знову. Не відповідає. От я йому й написала: “Не по-людськи ти чиниш, я йду тобі назустріч, а ти їдеш повз і навіть трубку не береш”. Прочитав він це все через дві години.

Досі мовчить. 

Не знаю, що й думати. Не вірила, що так взагалі в житті буває. Виходить, усе, що він мені казав – суцільна брехня. Але навіщо це йому? 

Порадьте, що мені робити

А як відреагували б на таке?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector