Графік для тих, хто худне: їж що хочеш і пий воду по годинах

Кожен з нас стикався із поганим самопочуттям і головним болем. Як з цим боротися? Більшість скажуть, що медикаментозним шляхом. Однак не варто поспішати ковтати чергову дозу пігулок, адже допомогти може склянка простої води.

Можливо, вас здивує ця інформація, але наш організм часто у такий спосіб реагує на дефіцит води. Статистика свідчить, що кожен другий протягом дня випиває лише третю частину від потрібної норми. Нестача рідини стає причиною порушення хімічних процесів, які відбувають в організмі. 

У молодості ці проблеми менш помітні, але у зрілому віці вони тягнуть за собою низку ускладнень. Задумайтеся, як часто вас турбує головний біль і втома? А тепер проаналізуйте кількість води, яку ви випиваєте за день? Кава, чай та інші напої не рахуються. Прийшов час щось змінювати, якщо ви буквально з променями сонця відчуваєте себе так, ніби напередодні провели чергову безсонну ніч.

Більше не означає краще

Користь води часто переоцінюють. У деяких джерелах можна прочитати, що чим більше води ви вип’єте, тим краще. Кожна краплинка буде вас омолоджувати, наповняти корисними елементами і покращувати самопочуття. Однак фахівці твердять інше. 

Дієтолог Галь Голдберг каже: “Існує переконання, підтримуване газетними та журнальними статтями, що наша потреба в воді повинна задовольнятися виключно самою водою. Мої колеги і я ніколи б не сказали, що людям варто пити тільки воду. Це індивідуальна справа кожного”.

На об’єм води, яка потрібна кожній окремій людині, впливає ряд факторів: харчування, місце проживання, сефра діяльності. Найбільш поширеною є норма в 1,5 – 2 л води на день. Якщо ви дотримуєтеся її, тоді вам варто синхронізувати час із прийомами рідини, щоб отримати від цього максимальну користь.

Коли потрібно пити воду

8:00. 

День варто розпочинати із двох склянок теплої води натщесерце. До неї можна додати лимон. Так ви забезпечите потрібний рівень гідратації, розбудите свій організм після сну і підготуєте його до першого прийому їжі. Снідати можна через 30 хвилин після випитої рідини. 

11:00.

У цей час потрібно випити ще одну склянку води кімнатної температури. Таким чином у вас зменшиться апетит, що вбереже від надмірного переїдання під час обіду. Людям, які мають зайву вагу і прагнуть схуднути, така звичка буде надзвичайно корисною. 

13.00.

За 30 хвилин до обіду потрібно випити одну склянку води і ще одну під час трапези. Багато людей побоюються вживати багато рідини під час прийому їжі. Справді, якщо пити газовані чи солодкі напої, то можна зашкодити своєму організму. Однак стакан теплої води лише сприятливо вплине на процес травлення. 

16:00.

У цій годині варто випити півлітри води кімнатної температури. Вона замінить перекуси, які ми організовуємо у проміжку між обідом та вечерею. 

20:00.

Останній прийом води. Потрібно випити стакан рідини, бажано зі шматочком лимону та невеликою кількістю рідкого меду. Такий напій принесе вам лише користь. 

Якщо ви будете дотримуватися цього питного режиму, то зможете позитивно вплинути на стан свого здоров’я, а також позбутися зайвих кілограмів. Забудьте про дієти та голодування. Навіщо обмежувати себе, якщо можна просто пити воду?

Спробуйте сфокусуватися на тому, коли ви п’єте воду, а не скільки. 

Ця стаття написана з метою ознайомлення і просвіти. Її не можна вважати заміною професійної медичної консультації, діагностики чи лікування. Лікувальну дію даного продукту науково не доведено. Не займайтеся самолікуванням і звертайтеся до свого лікаря з будь-яких питань стосовно власного здоров’я. 

А скільки води в день випиваєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Vasylyna
Adblock
detector