Грандіозний фінал “Голос. Діти” 4 сезон: підопічна MONATIKА розповіла про свою перемогу

У неділю відбувся фінал проекту “Голос.Діти-4”, перемогу в якому здобула 10-річна Данелія Тулешова з Казахстану. Перед фіналом вона майже місяць жила в Києві і щодня брала уроки української. Данелія вразила журі ще на сліпому прослуховуванні і її відразу назвали сенсацією. Дівчинка поділилася враженнями від перемоги, а також розповіла, як їй працювалося разом із зоряним наставником.

За словами юної вокалістки, вона досі не усвідомила, що стала переможницею “Голосу.Діти”. “Насправді я досі не розумію цього. Я буквально годину тому приїхала з того місця. Напевно, через два дні я буду усвідомлювати, коли приїду до школи”, – сказала Данелія.

Дівчинка зізналася, що вважає, перемогти на проекті їй допоміг не тільки унікальний голос, але і підтримка близьких людей. Крім того дівчинка сказала, що для неї було найважчим під час проекту. Так, розповіла Данелія, їй було непросто співпрацювати з партнерами по команді, коли вони готувалася до спільного виступу.

Дівчинка дуже емоційно заспівала пісню «Не твоя війна» своєї улюбленої групи «Океан Ельзи», чим зворушила не тільки глядачів проекту, але і власного тренера Дмитра Монатіка. Також у фіналі вона виконала пісню Spectrum групи Florence + The Machine.

admin
Загрузка ...