– Гроші хочеш?! Хіба якщо розлучишся з тою профурою, то я тобі допоможу! – сказала свекруха, коли почула про наші фінансові труднощі

Я щиро сподівалася, що колись свекруха прийме мене в родину та визнає хорошою невісткою. Однак, дива не сталося. Пишу цю історію, бо просто хочу виговоритися. Аж сльози навертаються та губа нижня тремтить.

Отож, я ще 6 років тому вийшла заміж за Остапа. І свекруха, Ольга Ярославівна, мене одразу зненавиділа. Не прийшла на знайомство з батьками, то ж було сватання. Потім не прийшла до церкви коли ми вінчалися. Приїхала під вечір у ресторан і сиділа з таким виразом обличчя, наче то був похорон, а не весілля.

Через місяць після весілля я завагітніла. Думала, що хоча б поява першого онука якось примирить мене зі свекрухою. Але пані Ольга не визнавала онука, казала, що я нагуляла цю дитину. Мало того, принципово не прийшла на хрещення онука Данилка.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

На цьому наші проблеми не закінчувалися. Адже ми з чоловіком орендували однокімнатну квартиру та помалу відкладали на власне житло. Але після народження Данилка я вийшла у декрет. А ще за відкладені гроші на квартиру ми купили візочок, ліжечко, столик, одяг.

І от попросили ми у свекрухи гроші, 10 тисяч доларів. Обіцяли, що обов’язково повернемо все до копійки за короткий термін:

Пошепки

– Ні, от ти вибирав собі таку жінку – то і живи з нею. Мене твої проблеми не цікавлять!

Тоді я переїхала в село до батьків, а чоловік поїхав на заробітки в Німеччину. Ми не бачилися майже 4 роки. Але зараз я вагітна другою дитиною, маємо квартиру та спокійно живемо. Чоловік знайшов роботу тут, в нашому місті, добре заробляє.

І от нещодавно ми дізналися, що молодший брат Остапа, Роман, скоро стане татком. Ромчику тільки нещодавно 19 виповнилося, а його дівчині – 18. Свекруха не кричала на нього, не сварила. Навпаки – пообіцяла оплатити молодятам весілля та ще й купила їм квартиру в нульовому циклі.

Тоді я почала гірко плакати. От чим я так не догодила свекрусі? Остап взагалі сказав, що не прийде на весілля, бо не хоче матір там бачити.

Чому вона ту молоду дівку любить більше, ніж мене? Може, тут є свекрухи? Я дійсно щось не так робила на початку нашого знайомства чи що?     

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector