Гроші замінили сестрі сім’ю… Проте як тільки усе втратила, то бігом прибігла до мене просити підтримки

Дякувати Богові ми з чоловіком повноцінна сім’я. Також виховуємо троє дітей. З близьких у мене лише рідна молодша сестра Наталя. Оскільки наші батьки померли, вона жила разом з нами деякий час. А потім зустріла Петра і після весілля переїхала жити до нього.

Якщо відверто, той Петро мені чомусь не подобався. Він із дуже заможної сім’ї і якось так ставився до нас, як до людей нижчого сорту. Однак вирішила я не втручатись у їх стосунки та не псувати відносини із сестрою. 

Після Наталчиного весілля діти ще довго запитували, де тітка та чому вона більше не живе з нами, але згодом взагалі перестали згадувати її ім’я. Сестрі стали ми не потрібні, гарне життя замінило їй нас. Вона дуже рідко приїздила, та що вже, навіть телефонувала вкрай рідко. 

Проте, коли у її житті трапилось горе, тоді вона згадала про мене. 

Одного разу з’явилась вона на порозі нашої квартири зі сльозами:

Пошепки

– Сестро, мені нікуди йти — заявила Наталка.

Виявилось, що Петро розбився в автокатастрофі та загинув. Я ще довго заспокоювала й старалась розрадити якось її, однак біль не вщухав. 

Батьки хлопця прогнали сестру з дому, мовляв, вона їм чужа, а нещодавно вона взагалі дізналась, що вагітна. Проте свекри навіть слухати про вагітність не захотіли. Кажуть, що дитина нагуляна. 

Одним словом ситуація критична. Але добре, що в неї є сестра, яка не зрадить і підтримає. Звісно ми дали Наталці прихисток, однак я сподіваюсь вона розуміє, що це тимчасово?? Адже коли народиться дитинка, нам усім буде затісно в одній квартирі. Вона хоч велика, але троє дорослих і четверо дітей це вже занадто. 

Вірю, що пройде час, її рани трохи загояться і вона ще зустріне свою долю. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector