– Грунтовка, фарба, пензлі, валик – 5 тисяч гривень! Готівкою оплатите?! — після ремонту зять виставив мені рахунок…

Моя донька вдало вийшла заміж. Доброго має чоловіка, золоті руки в нього, усе вміє. От вони планують переїжджати в місто, адже там більше можливостей для молодої сім’ї. Зять Іван працює не покладаючи сил, аби назбирати трохи грошей. Моя Соломійка хоч у декретній відпустці, але також підпрацьовує, робить манікюри. 

Коли Соломія має багато записів, то онука Марка залишає мені. Оскільки я на пенсії, то стараюсь допомагати дітям. Завжди погоджуюсь побавити онука, інколи його залишають навіть на декілька днів. Хоч я вже не молода, не легко бігати за маленькою дитиною, але ж я бабуся, хто як не я допоможе доньці. 

Якось зауважила, що в мене вдома давно не було косметичного ремонту, та й кажу до Івана:

– Щось вже такі стіни чорні, паркан також здалося б освіжити та й треба ще дещо поремонтувати. Чи не допоможеш мені, Іване? Може будеш мати якийсь вихідний?

– Та без проблем. Зроблю — відповів зять.

– О як файно! Дякую. А за матеріали я тобі потім віддам гроші. — сказала я, однак була впевнена, що він не братиме з мене грошей, все-таки не чужі люди.

Десь через тиждень прийшов Іван перефарбовувати стіни та паркан, а ще через тиждень завершив. Однак те, що відбулося потім мене шокувало…

Пошепки

– Мамо, вам все підходить? — запитав зять.

– Так, авжеж! Чудова робота! Дуже тобі дякую! — відповіла я.

– От і добре. Тоді грунтовка, фарба, пензлі, валик та інші інструменти – 5 тисяч гривень. — заявив він.

В той момент я скам’яніла від дива, адже такого не очікувала. Я ледь не щодня бавлю їх сина, догоджаю дітям, а він рахунок мені виставляє. Ще м такого світ не видів! Тоді я витягла усі свої гроші з гаманця і віддала зятеві. Я все розумію, молода сім’я, дитина, переїзд, тому гроші потрібні, але щоб допомога від дітей тепер була платною, не знаю… Як я маю реагувати на цю ситуацію? Що сказати Соломії?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector