Група крові може розповісти більше, ніж ви вважали. Факти, які вражають!

Еволюція змінювала імунну систему і травний тракт людини, збільшуючи число груп крові. Але і системи, що відповідають за розумову і емоційну реакцію, також зазнавали змін, в силу яких виникали різні психологічні типи і манери поведінки.

Система групи крові, якою ми користуємося зараз, виникла ще в 1900 році. Загалом існує 4 групи крові, найпоширеніша з яких є – ІІ.

I група

Ця група крові є найдавнішою. Вона сягає часів кам’яного віку. Люди з цією групою крові переважно харчувалися м’ясом, тому такий раціон найкраще підходить для цих осіб.

Люди з I групою крові володіють чудовими лідерськими якостями. Це природжені керівники, які часто прогнозують майбутнє. Вони прораховують ситуації наперед, тому знаходять вихід з найнезручніших ситуацій.

Чоловіки з I групою крові – хороші коханці, люблять завойовувати нових жінок і ніколи не зупиняться на досягнутому. Жінки з I групою крові ненаситні, у них дуже активний темперамент, а ще вони ревниві.

Здоров’я: потрібно займатися спортом. 

Раціон: риба, м’ясо і овочі. Уникайте: молочних і оброблених 

II група

II  з’явилася пізніше – в цей час люди вже зайнялися землеробством. Раціон у власників цієї групи може бути різноманітним. Люди з цією групою крові неконфліктні та завжди стараються знайти спільну мову. Вони легко розуміються з іншими. Часто власники другої групи крові володіють декількома мовами.

Чоловіки з ІІ групою крові сором’язливі і вірні, вони поважають своїх партнерок. Жінка з II групою крові – ідеальна дружина, віддана і мудра, дуже любить дітей.

Здоров’я: проблеми із зором і серцем, потрібно пильно стежити за роботою печінки.

Раціон:риба, йогурт, курка, вегетаріанська їжа. Уникайте: гострих продуктів, кави і бобових.

III група

Ця група крові з’явилася, коли на Землі панував Льодовиковий період. Перехід зі спеки в холод спровокував мутації у крові. Ці люди відрізняються терпеливістю та прискіпливістю. Часто люди з цією групою крові стають ювелірами чи хірургами, адже у них золоті руки.

Чоловіки із ІІІ групою крові часто змінюють партнерок, але до певного моменту: зустрівши ту єдину, вони стають розсудливими і заспокоюються. Жінки з ІІІ групою крові відрізняються особливою екстравагантністю і почуттям стилю.

Здоров’я: можливі хвороби шлунка та інфекційні захворювання.

Раціон: риба, баранина, молочні продукти, овочі і чай. Уникайте: консервантів і алкоголю. 

IV група

Найрідкісніша група крові – IV група. Вона з’явилася відносно недавно: близько 1000 років тому. Ці люди володіють міцним імунітетом, адже організм пристосувався до більшості захворювань.Це інтелігентні і доброзичливі люди, комунікабельні, з почуттям гумору.

Чоловіки з IV групою крові – прекрасні спокусники, вони знають, що потрібно робити, щоб на них звернули увагу. Жінки з IV групою крові – дуже сексуальні і привабливі.

Здоров’я: вразливі органи слуху, шкірний покрив, суглоби і кістки.

Раціон:свіжі, екологічно чисті продукти. Уникайте: смаженої їжі, вона забирає енергію. 

Ви згідні з цим описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector