“Хай лелека вашу хату оминає і ніколи не відчуєте радощів батьківства” – такий тост сказала свекруха на весіллі

У 2010 році моя єдина донечка Світланка вийшла заміж. Олексій був її одногрупником, познайомилися в університеті. Він дуже хороший та турботливий чоловік.

Але от свекруха…Господи, таких гидких та підлих людей я сама ніколи не зустрічала за своє життя.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Дивиться на тебе з-під лоба, щось бурмоче під носа постійно, ходить недовольна. Вона, до речі, була категорично проти весілля:

– Вона тобі не пара. Що ти з цієї босячки візьмеш? Краще б найшов гідну жінку. 

Певно, пані Ольга хотіла бачити у невістках якусь багату дівчину. А ми їй не підходили. Мій чоловік колись сильно пиячив, грав у карти на гроші. Аби відкупитися, то понабирав кредитів, а потім втік геть. 

Та і живемо ми не в такому достатку. Двокімнатна, старенька квартирка з радянським ремонтом. Я працюю в пекарні позмінно. Зате моя донька вивчилася на золоту медаль, вступила до престижного університету. 

Не дивлячись на докори пані Ольги, Олексій все-таки зробив пропозицію моїй Світланці. Молодята не робили гучне весілля, тільки повінчалися у церкві та запросили гостей у кафе. І от під кінець гостини свекруха вже хильнула чарочку для сміливості і сказала тост:

– Нехай лелека вашу хату оминає. От не послухав ти мене, Олексію, то тепер будеш мучитися. 

Всі були шоковані таким “тостом” від свекрухи. Але, на щастя, музиканти почали грати музику, хотіли якось відволікти гостей. 

Пошепки

Але ці слова вилізли не моїй доньці та зятю боком, а пані Ользі. 

Після весілля діти переїхали до мене жити, потім назбирали гроші на власну квартиру. На щастя, Бог послав Світлані та Олексієві трьох здоровеньких діток – сини Павло, Сергійко та донечка Анютка.

Зять почав власний бізнес, має великий прибуток. Засипає мою донечку дорогими подарунками. І про мене не забуває, зробив ремонт у квартирі, купив генератор. Нещодавно ми великою родиною поїхали у Буковель на відпочинок. 

За 10 років свекруха ні разу не зателефонувала до сина. Її не цікавили онуки, не хотіла приходити у гості чи бодай побачити діток. 

Однак, зараз у неї зі здоров’ям все кепсько, рак остання стадія. Лікарі розводять руками та кажуть, що надії на одужання нема. 

Знаєте, я розумію, що не можна говорити про людину в біді. Але так Бог покарав сваху за прокльони моїй доньці. Світлана живе щасливо, має здоровеньких діток. А пані Ольга рахує дні до кончини. 

Тому ніколи не бажайте людям зла. Адже Господь все бачить і може вас покарати за такі гріхи. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector