Хитрості городників: застосування зубної пасти для захисту капусти

Якби не зазнала цей метод, ніколи б в таке не повірила. Ще в минулому році сусідка порадила обробити качани від гусениць капустяної білявки… звичайною зубною пастою.

Білокачанна капуста – улюблена городня культура жителів різних країн. Високоврожайний овоч дуже корисний. У ньому містяться вітаміни А, С, Р, К, групи В, калій, кальцій, фосфор та ін. Навіть через кілька місяців після збору врожаю в овочі зберігаються всі корисні речовини.

Листя капусти часто страждає від шкідників. Найнебезпечніші: капустяні блішки, попелиця, слимаки, метелик-капусниця. Пестициди завдають шкоди нашому організму і можуть спричинити отруєння, а мінімальний термін після обробки до збору врожаю – 1 місяць.

Застосування зубної пасти для захисту капусти

Мало кому відомо, але від шкідників допоможе зубна паста. Її склад не лише знищує шкідників, а й робить листя непридатним для споживання. Запах зубної пасти відлякує шкідників. Ефективно діє проти гусениць совки, білявки, капустяної молі, попелиці, блішок і слимаків.

Одним з найбільш поширених шкідників капусти вважається капустяні блішки. Їх небезпека в тому, що, вражаючи культуру, вони можуть повністю знищити урожай. Капустяна блішка – звичайний дрібний жучок.

Ще є гусениці, які харчуються листям. Вони також відкладають яйця, тому швидко розмножуються. Необхідний регулярний огляд зелені і профілактична обробка.

Як приготувати захисний розчин?

Кількість використання пасти залежить від обсягів ураження. Інгредієнт потрібно розчинити в теплій воді і настоювати 3 години. 

Профілактика від шкідників: 3 ст.л. пасти на 10 л води.

Засіб від шкідників: 50-70 г на 10 л води. 

Капусту обприскуйте ввечері та не забувайте ретельно обробити листя. Не забудьте зрошувати землю. Оброблювати розчином кожні 4-7 днів. Розчин безпечний для людини, тому може застосовуватися аж до збору врожаю.

Ви знали про такий засіб?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector