Хлопець не зміг розлучити двох кішок-сестричок. Тепер ці пухнастики популярні в мережі!

Хлопець Павло кілька років тому вирішив придбати собі пухнастого друга. Хлопець побував в різних притулках для тваринок і обшукав інформацію на багатьох сайтах, але не зміг визначитись, бо хотів когось незвичайного.

Якось так складались обставини, що Павло постійно потрапляв на одне й те ж оголошення про двох ангарських сестричок. Котики були близнюками, звали їх Іріс та Абіс. Вони були як дві краплі води! Окрім того, мали однакову особливість.

Двоє кішок мали гетерохромію, тобто різний колір очей у кожної. Праві очі в обох були голубими, а ліві — жовтими. Так ще й візьміть до уваги те, що вони були дуже пухнастими і білосніжними. Що може бути краще?

Господар кішечок не хотів продавати малюків окремо, лише в особливих випадках. Але й Павло, приїхавши по котиків, не зміг їх розлучити і забрав двох дівчаток. З того часу минуло понад рік, а Павло досі радий своєму рішенню і ніколи про це не жалів. Ці кішечки не розлучаються і все роблять однаково.

Іріс та Абіс були з дитинства такими милими, граційними та харизматичними, що Павло часто ділився їхніми фото в соціальних мережах. Згодом користувачі були дуже активними, тож тепер ці дівчатка мають власну сторінку і рекламують котячі смаколики.

Господар кішок розповідає, що, як і у всіх близнюків, характери дуже різні. Іріс більш мила та спокійна, любить полеститись до гостей і радіє, коли бачить фотокамеру. Натомість Абіс трохи зверхня і цим дуже смішить гостей, яких навіть трохи боїться.

Взяли б таких сестричок?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: