Хлопець одружився з дівчиною та виховав її дитину. Через багато років їхня дочка вирішила зустрітися з рідним батьком

Доля підносить нам найнесподіваніші сюрпризи, і не завжди вони бувають приємними. Необдуманий вчинок здатний стати трагедією

Випускний

Галинка дуже довго чекала цього дня, вона не раз прокручувала його собі в голові. Вона шукала ідеальне вбрання та придумувала гарну зачіску. І ось це свято настало. Галинка мала приголомшливий вигляд. Зустрілася з подругою та йшла в сторону школи. По дорозі зустрілася Дмитра з другом. 

Дмитро зустрічався з Галею та вже навіть їй освідчився. Але він спершу мав відслужити в армії. Дівчина не хотіла чекати хлопця, адже ще не була готова до серйозних відносин. 

Кохання з першого погляду

Дмитро прийшов з другом, який одразу сподобався Галині. Це був високий, статний хлопець, якому дуже пасувала морська форма. В залі Костя, товариш Дмитра, запросив Галину на перший танець. Дівчина просто танула в його бездонних очах. Вона обіймала його і уявляла собі, що проживе з ним усе життя. Саме цей хлопець був тим казковим принцом, про якого мріяла Галинка всі ці роки. 

Необачний вчинок

Після цього вони пішли з Костею прогулятися. Хлопець постійно фліртував з дівчиною, а та просто нетямилася від щастя. Вона зрозуміла, що теж подобається йому. Після цього все трапилося. Галинка не могла встояти перед таким красенем. Згодом хлопці повернулися на місце своєї служби, Галя вирішила забути все, як страшний сон.

Дівчина розуміла, що не була потрібна хлопцеві, а він просто її використав. Найстрашніше сталося потім: вона дізналася, що вагітна. 

Пошуки

Галя одразу розповіла все батькам, але не признавалася, хто батько дитини. Батьки тоді вирішили самостійно його знайти. Спершу розпитували Віру, оскільки вона найкраща подруга Галини. Віра не знала, що Галина вагітна, але розповіла про епізод, який трапився у випускний вечір. Віра написала лист Дмитру, а той, своєю чергою, звернувся до Кості. Хлопець відмовлявся бути батьком дитини і сказав, що дівчина сама в усьому винна. 

Пропозиція

Дмитро розумів, що він не переконає Костю виховувати дитину. Він був настільки закоханий в Галю, що вирішив бути разом з нею, попри чужу дитину. Галинці було соромно з’являтися вагітною в селі, тому погодилася на пропозицію Дмитра.

Ідеальна сім’я

Скоро у пари народилася донька Настуня. Дмитро виховував доньку як рідну та був зразковим батьком. Чоловік дуже любив своїх дівчат, тому робив для них все. Настя була хорошою дівчинкою, закінчила школу з золотою медаллю та сама вступила до інституту. Згодом вона стала успішною бізнес-леді та вже мала власну сім’ю. 

Зізнання

Згодом мамі поставили невтішний діагноз і жінка вирішила розповісти доньці усю правду. Настя була дуже здивована, адже була впевнена, що батько любить її і завжди дбав, як про рідну. 

Зустріч

Пройшов рік, але думка про рідного батька не давала Насті спокою. Вона не збиралася зраджувати Дмитра, просто хотіла глянути в очі своєму біологічному батькові. Вона зайшла в інтернет та віднайшла свого батька. Чоловік запропонував заплатити дівчині, тільки щоб та дала йому спокій. 

Настя подякувала за те, що Костянтин залишив її маму разом з нею, і завдяки цьому у неї з’явився чудовий батько.

Після цієї історії вона не згадувала Костянтина.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector