Хлопець продав все майно і три роки мандрує з однією лише кішкою

Знайомтеся, це Річ, хлопець унікальний тим, що він вже довгий час подорожує зі своєю чотирилапою подругою, кішкою Віллоу, і розповідає про пригоди у власному блозі. Ще в 2015 році Річ продав все майно, придбав фургон для поїздок та покинув Тасманію.  

Загалом Річ зі своєю кішкою побував вже у шести штатах Австралії, а ще хлопець розповідає: “Дехто вважає дивним, що я подорожую з кішкою, але Віллоу така спокійна, і їй подобається наш спосіб життя”.

Кішечка дійсно зачаровує своєю красою, тому щоб не загубити такий скарб, Річ встановив на неї електронний нашийник. Часто під час зупинок вона самостійно іде на прогулянку, однак далеко не відходить від фургона, розуміє, що господар в будь-який час може поїхати далі.

Річ не знає, на скільки довго вони ще будуть подорожувати, однак запевняє:  “Нам весело разом, насолоджуємося кожною хвилиною, а ще звикли до життя на колесах. Як на мене, це прекрасно цілими днями гуляти в лісі, або ж відпочивати на пляжі.

І хоча ми направляємося додому, я не думаю, що ми там надовго затримаємося”.

Віллоу та Річ продовжують подорожувати…

Чоловік став надзвичайно популярним в соціальних мережах, так на його особисту сторінку в Instagram підписано 103000 людей. Там він розповідає про свої плани на майбутнє, а ще ділиться щоденними кумедними моментами з кішкою. 

Що думаєте?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector