Хлопець влаштував своєму хворому вихованцеві останню прогулянку по його улюбленому маршруту

Брекон-Біконс – улюблений парк Фреска, жителя Великої Британії. Чоловік часто подорожує, обожнює підійматися в гори, багато вершин підкорював разом зі своїм вихованцем лабрадудлем Монті. Собака обожнював проводити час з господарем, то ж він був в захваті від таких прогулянок.  

Коли собаці виповнилося десять років, йому діагностували лейкемію. Спершу лікування було успішним, і курс хіміотерапії давав хороші результати. 

Однак нещодавно хвороба знову прогресувала, цього разу Фреско усвідомлював, що його улюбленцю залишилися лічені тижні. На знак вдячності за всі ці чудові десять років, проведені разом, Фреско вирішив влаштувати Монті останню прогулянку. Для цього він взяв тачку, застелив її рушниками, й помістив туди Монті з його улюбленою іграшкою.

Пошепки

Господар підіймався на чергову вершину і робив це в компанії свого Монті. Він віз його в тачці, носив в рюкзаку, а перехожі захоплювалися такою відданою дружбою, яка може виникнути між собакою та людиною. Незнайомці допомагали Фреско котити тачку, а собака, попри свою хворобу, зумів подарувати людям приємні емоції та дав цінний урок – потрібно цінувати кожну мить життя, навіть якщо ти немічний і слабкий.

В червні Монті не стало, а у Фреско залишилися лише пам’ятні фото з останньої вершини. Таку втрату важко пережити, адже не має в світі кращих друзів, ніж собаки.   

Чи захоплюєтеся Ви вчинком цього чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector