Хлопець знайшов у під’їзді маленького дивного звіра і врятував його

Хлопець повертався з вулицю додому, як раптом в під’їзді його увагу привернуло дивне створіння. Ця жива грудочка лежала на холодній землі, а ще вона була практично новонароджена, тому визначити, що це за тваринка, було надзвичайно складно. Юнак забрав цю крихітку в теплу домівку, очевидно, що без їжі та в такий холод тваринка могла б загинути. 

Хлопець годував тваринку молоком за допомогою піпетки, а ще доглядав за новим другом.  Малюк підростав і вже набував помітних рис, згодом стало зрозуміло, що це – баргузинський соболь. На жаль, в малюка була пошкоджена задня лапка, однак загалом він почував себе нормально.

Юнак назвав тварину Лакі, і тут важко не погодитися, адже соболь дійсно щасливчик. Якби хлопець не побачив цей крихітний клубок, то все могло скластися по-іншому, не найкращим чином. Пухнасту тваринку було врятовано через небайдужість людини – і це найголовніше. 

Хлопець дуже тепло і з любов’ю піклується про свого нового домашнього улюбленця, а нам варто брати з нього приклад, й не бути байдужими до інших. До слова, Лакі чудово поводиться в квартирі, він ріс в таких умовах, тому практично не відчутно, що це дикий звір. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector