Хмельниччина втратила Героя! Ворожий дрон відібрав життя 28-річного захисника

Гірка втрата на невимовний біль! Мешканці Нетішину в жалобі, адже на війні героїчно загинув їх краянин – мужній воїн Володимир Відрук. Йому було 28 років.

Він народився в м. Нетішин Шепетівського району, що на Хмельниччині. Коли почалось повномасштабне вторгнення вирішив захищати свою країну. Був навідником аеромобільного відділення аеромобільного батальйону в/ч А4350 (46-та ОАМБр).

3 січня в перші дні нового 2024 року Володимир загинув. Сталося це поблизу Мар’їнки, що на Донеччині. Відомо, що життя Героя обірвалось через атаку ворожого дрона. 

Пошепки

12 січня мешканці рідного міста Нетішин зустріли захисника на щиті. Аби вшанувати його пам’ять місцеві прийшли на прощання з державною символікою. На три дні на території Нетішинської міської територіальної громади оголосили жалобу, усі установи та підприємства вирішили приспустити державні прапори.

“Віддати шану Воїну-Герою – обов’язок кожного з нас. Вічна пам’ять і вічна слава Українському Захисникові!” – написали в офіційному повідомленні Нетішинської міської ради.

Вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним та близьким!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector