Хочете в своїй квартирі шикарний квітник? Тоді запам’ятовуйте ці секрети

Щоб вазони росли вдало, потрібно їх правильно підживлювати.

Ваш сад буде пишним та розкішним лише з добривами. Вазони повинні отримувати додаткове харчування, адже без відповідних мікроелементів вони починають в’янути та хворіти. 

Рослинам для повноцінного життя потрібно різні елементи. Немає універсального рецепта, який би підходив усім вазонам. Вони всі харчуються по різному. 

1. Кожна рослина має свої індивідуальні особливості, але багато з них люблять солодке. Найбільше це стосується кактусів. Цукор потрібно сипати по периметрі усього горщика. Найоптимальніший об’єм – 1 ч. л. на середній горщик. Після цього здійснюється полив. Також можете розвести цукор у воді для поливу.

2. Потрібна вазонам і зола. Вона бореться зі шкідниками та чудово підживлює грунт. Залийте 1 ст. л. золи 1 л гарячої води та  настоюйте 7 днів. Таке добриво використовується не частіше ніж 1 раз на 10 днів. 

3. Для квіткових вазонів найкращим добривом є рицинова олія. Поливати землю водою з рициновою олією потрібно тоді, коли з’являються перші бутони. Для цього використовується 1 ч. л. олії на 1 л води. 

4. Чудова вода, у якій настояні кірки цитрусових. Просто залийте їх водою та настоюйте протягом доби. Потім використовуйте для поливу. 

5. Від шкідників та захворювань чудово помагає аспірин. Розчиніть таблетку в 1 води та використовуйте як спрей. 

6. Буде корисний і сік алое – на півтора літра води доведеться розвести одну його чайну ложку.

7. Мало хто знає, про живильний настій з грибів. Для цього використовуються будь-які сушені гриби, які заливаються водою. Через добу цю воду зливають та заливають нову. Через добу залийте цією водою вазони. 

8. Фіалкам краще вітаміни, зокрема  В12. Поливати їх потрібно водою з вітамінами двічі на місяць. Використовується 1 ампула вітамінів на 1 л води.  

Чим удобряєте вазони ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector