Хочу сказати, що після 35 народжувати дітей не потрібно. Цим рішенням ви захистите від мук і себе і малюка

На дитячому майданчику розговорилася з жінкою. У неї є маленька донечка, трьох років. Самій цій жінці був 41 рік, при цьому, у неї була гарна фігура і погляди на життя у неї були сучасні.

Ми почали спілкуватися, вона розповіла мені про себе. Виявилося, у неї є чоловік, якому 50 років. У них з чоловіком всього одна дитина – це їх трирічна донька Аліса. І ця дівчина впевнено сказала, що більше дітей вони заводити не будуть. По-перше, вона народила в 38 років, а це дуже небезпечно для організму. По-друге, після пологів, вона перенесла складну операцію. Судячи з її розповіді, я зрозуміла, що їй зараз дуже нелегко і, вона пошкодувала, що зважилася на пологи в такому віці. Попри фігуру, їй важко стежити за дитиною, тому що у неї вже немає сил і енергії, як у молодої дівчини. Її п’ятдесятирічний чоловік, якому впору з онуками сидіти, а не за дітьми доглядати. На прогулянку з донькою він не виходить, практично не бере участь у вихованні дитини.

Що я думаю про все це. Це виключно моя думка, яку я нікому не нав’язую і тим більше не вимагаю вважати її правильною.

Я негативно ставлюся до пізнього материнства. І хоча багато хто зараз намагаються на перший план поставити кар’єру, а вже потім, після 35 заводити дітей, мені здається, що це нерозумно.

Пошепки

Але скажіть мені, будь ласка, навіщо витрачати свої молоді роки на бізнес, роботу? Чому гроші стають для вас важливіше ваших дітей? Адже в 35 вам буде важко виховувати дитину, гуляти з нею, бігати, вставати по ночах.

Треба народжувати раніше, щоб ваші діти пам’ятали вас молодими. Тому що в родині мама з татом не повинні бути схожими на людей похилого віку. Вам буде складно доглядати за малюком, вам самим знадобиться допомога, тому що до цього віку починають виходити всі болячки.

Подумайте про те, що буде відчувати ваша дитина. Швидше за все, вона почне вас соромитися. До того ж, думали ви про те, скільки вам треба прожити, щоб побачити, як вона вступить до ВНЗ? А про весілля і онуків я взагалі мовчу.

У висновку хочу сказати, що після 35 заводити дітей не потрібно. Цим рішенням ви захистите від мук і себе і малюка. І тоді вам не доведеться скаржитися комусь на дитячому майданчику на важку долю з пізньою дитиною.

Ви погоджуєтеся з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector