Хочу знайти жінку, яка нагадуватиме маму за характером. Так у нас буде гарна та міцна родина!

Мені 29. Ні жінки, ні дітей. Досі не можу знайти ту дівчину, з якою можна створити родину. 

А все через… гроші. Мого тата рано не стало і я успадкував його бізнес. Це дуже і дуже прибуткова справа, я вже у 19 років заробляв мільйони гривень. Він мав власну компанію з перевезення людей, вантажу, продуктів по Україні. 

Я купив собі квартиру та машину, допомагаю молодшій сестрі, оплачую їй навчання у Варшаві. Мамі подарував нову машину з салону, аби вона не їздила в тих старих маршрутках чи трамваях. 

Однак, щоразу мене намагається засватати з якоюсь дівчиною. То сусідку “випадково” запросить на каву з тортиком. То почне розповідати за молоду співробітницю, яка прийшла до неї на фірму. А мене вже так дістали ці розмови.

– Синку, ну я знаю краще, яка жінка тобі потрібна. Моє серце не обдуриш.

Але, якщо чесно, я так дивлюся на сучасних дівчат. Вони всі такі меркантильні, хочуть багато грошей та уваги. 

Раз ходив з такою “мадам” на побачення. То вона одразу захотіла, аби я її забрав від будинку та привіз у ресторан. А коли сіла в машину, то таким писклявим голосом дорікала “а чому ти мені квіти не подарував?”. Знаю людину 10 хвилин, а вже отримав на горіхи!

Звісно, рахунок оплачував саме я. Весь вечір чув, яка та дівчина розумна, успішна, красива. І її цікавив тільки мій бізнес, а не хобі чи смаки в музиці. Всі теми зводилися до грошей.

Пошепки

Знаєте, навіть деякі дівчата, які колись відшили мене, почали писати, кликати на побачення. Видно, до них дійшло слава про мої статки та гроші.

Боюся, що такими темпами я залишуся старим дідом до смерті. 

Мене дуже дратує, що саме чоловік має робити перший крок до стосунків. Агов, вони всі себе королевами великими уявили? Не можна першою зізнатися у почуттях чи запросити на побачення? 

І хто вигадав, що чоловік має жінці робити подарунки? А може, я також хочу дорогий телефон чи годинник? Я дуже швидко втрачаю ту іскру, коли жінка не цікавиться моїми справами, здоров’ям, не готує їсти.

Я можу найняти прибиральницю, кухарку, охоронця. Але тоді нащо жінка? Що вона робитиме вдома? Витрачатиме мої гроші? Спасибі, мені є куди інвестувати кошти з бізнесу.

Таке враження, що нормальні дівчата просто вимерли. Шкода, що зараз нема таких жінок, як наші мами. Такі турботливі, хазяйновиті, уважні. Думаю, що треба шукати таку дівчину, аби характером нагадувала маму. 

А Ви погоджуєтеся з думкою нашого читача? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector