Холодні руки і ноги — густа кров

Наш організм щодня  дає безліч сигналів, які повідомляють нам про стан здоров’я. До деяких таких сигналів слід прислухатися дуже ретельно, адже вони можуть свідчити про серйозні неполадки та навіть захворювання. 

Ось основні симптоми, які можуть свідчити про густу кров:

  • людина не відкриває вікно для провітрювання, навіть якщо в приміщенні дуже жарко,
  • їй завжди мало однієї теплої ковдри, тому вона спить в носках,
  • пальці рук зазвичай холодні. 

Відчуття тепла людині забезпечує нормальний кровообіг: ми відчуваємо тепло завдяки крові, яка циркулює по всьому організму. Але якщо кров занадто густа, то вона не потрапляє в дрібні капіляри в периферії, тоді руки і ноги завжди холодні.

Значно небезпечніше, коли починає мерзнути все тіло. Це свідчить про те, що кров не досягає не лише периферії, а й всього тіла.  Це є надзвичайно небезпечно для печінки та серця.

Розріджує кров печінку

За стан крові в нашому організмі відповідає печінки, а коли кров густа, то відбувається кисневе голодування. Кров просто не може доставити всі поживні речовини та кисень по всьому тілу. Печінка за допомогою антиоксидантів розріджує кров, але якщо такий стан триває довгий час, то печінка вичерпує накопичений в ній запас вітамінів, а нові надійти не можуть.

Чому кров згущується?

Крім захворювань, до згущення крові призводять такі чинники:

  • Зневоднення. Коли води в організмі недостатньо, він бере рідина з судин.
  • Постільний режим або дефіцит активності. У таких випадках кровотік порушується, що призводить до застою і згущення крові.
  • Стрес.  Гормони стресу звужують судини і уповільнюють кровообіг.
  • Вагітність. Стиснення вен таза при зростанні плода також є причиною тромбозу і застою крові.
  • Неправильне харчування, куріння, зловживання алкоголем. 

Соки допоможуть розрідити кров

Потрібно постійно поповнювати вітамінний запас організму. Для цього чудово підходять  морква, буряк, капуста, гарбуз. Найкращим способом розрідження крові є регулярне вживання фруктово-овочевих свіжих соків. Готуйте морквяний і гарбузовий соки. 

Але краще не пити соки з одного інгредієнту. Поєднуйте солодкі (морквяний, гарбузовий) і кислі (яблучний, цитрусовий, журавлинний і т.д.). Можна додати в солодкий сік 1-2 ч. л. яблучного оцту. Кислота нейтралізує нітрити, які могли накопичитися за зиму в плодах.

Трави підтримують печінку

Змішайте кореневища пирію повзучого, оман високий, родовик аптечний, коріння кульбаби лікарської, цикорію дикого у таких пропорціях: 2: 1: 1: 2: 2.

Візьміть 1 ст. л. такого збору та все залийте 400 мл окропу. Настоювати 15 хвилин, а потім процідити. Вживати по 70-80 мл 4-5 разів на добу до їжі. Курс лікування — 2 місяці, а після цього — три тижні кожних трьох місяців. 

Вам була корисною ця інформація?

 

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: