Хотіла зробити омріяний ремонт – а отримала купу проблем, сварок та погроз! На мене хочуть подати до суду майстри

Найбільше в житті я не люблю людей, як халявлять. То за цю роботу я плачу чималі гроші. Тому, будь ласка, виконайте її на совість. 

Однак, тиждень тому затіяла вдома ремонт. Вирішила нарешті здихатися від старої стінки (яка ще за часів Союзу була куплена), перефарбувати стіни, поставити гарні меблі, купити килим. 

Відкладала я майже декілька місяців. І це чимала сума, я б на ті гроші могла спокійно поїхати на море в Болгарію чи Туреччину. 

Знайшла бригаду майстрів, домовилися про графік роботи, зарплату. Ну чоловіки виявилися нормальними на перший вигляд, адекватними. Тим паче, деякі мої знайомі колись брали їх на ремонт. 

Господи, от знала би я, що то за горе-працівники, в який руки ростуть з одного місця… То навіть на поріг би не пустила! 

Прошу, помилуйтеся, які криві стіни зробили мені у спальні. 

Мене запевняли, що це нормально і я вірила. Ну бо не розбираюся нормально в тих тонкощах ремонту. Думала, що потім перешпаклюють і стане краще. Ага, вони то все залишили, як є. 

Пошепки

Але це ще квіточки. Ось така “краса” у мене в прихожій. Вони мало того, що недоробили стіну, то ще й тріщина пішла. І тепер я боюся навіть закривати двері гучно, аби шов не пішов на інші стіни. 

Ну і вишенька на тортику – розбили вікно, коли заносили драбину в кімнату. Хоча запевняли, що воно було розбите вже до ремонту і самі не винні. Я не дурепа, чудово розумію, що це вони розбили. 

Тому вигнала їх геть одразу. І про всяк випадок змінила замок у дверях. Бо чула не одну історію, коли бригадири робили копію ключів та потім грабували власників. 

Але на цьому мої проблеми не закінчилися. Ці майстри вимагають, аби я заплатила їм решту суми (майже 40 тисяч гривень). От не розумію, звідки у людей стільки наглості? Мало того, що я і так вклала у ремонт, який вони відверто зіпсували.. То тепер кажуть, що я шахрайка і погрожують судом. 

Люди добрі, от що мені робити? Гроші давати їм я точно не збираюся. Шукати якогось толкового адвоката чи як? 

Що Ви можете порадити нашій читачці? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector