Хотіла зробити рідним гарний подарунок – так ще й вийшла винною! Тепер навіть син не хоче до мене приїздити у гості та онука не показує

Моя невістка Олеся з багатої родини. Її батьки мають великий завод з виготовлення меблів, продають по всій Україні товари. І тесть одразу взяв мого Данила “в долю”, ще й на керівну посаду. 

Я щиро раділа, що у мого сина так добре прийняли в родину. Бо, знаєте, буває, що батьки шукають своїй доньці жениха до пари, аби також був з товстим гаманцем. А ми з Данилом жили скромно, мали однокімнатну квартиру в спальному районі міста. Я – звичайна шкільна кухарка, син вчився та ще підробляв кур’єром. 

Ось так Олесю та Данила звела доля. Після весілля молодята переїхали до батьків Олесі, у них великий будинок за містом. Там є і сауна, басейн, велика тераса для відпочинку. Свасі, до речі, допомагає господарювати ціла армія хатніх працівниць – кухар, прибиральниця, водій. І коли народився онук Давидик, то ще й найняли няньку. 

Я, хоча і маю маленьку зарплату, але старалася відкласти гроші на якісь подаруночки для онука. Гризунці, пеленки, різні іграшки. Щосуботи старалася приїздити у гості, навідувати сина та Давидика. 

І от 2 місяці тому трапилася одна дуже неприємна ситуація. Не думала, що за стільки років мого сина гроші змінили у гіршу сторону. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді у свахи було день народження, 55 років. Я купила їй тортик, вазонок та ще набір рушничків на кухню. А що ще дарувати людині, яка має все? І совість не дозволила мені приходити з порожніми руками, це ж невиховано. 

Гостей було не багато, тільки я, син, невістка, свати і тітка. Зібралися вдома, суто посиділи за столом. Звісно, пані Марина купила на свято лобстери, омари, якусь дорогу ікру, лосось. Навіть такі фрукти були, що я не знала, як їх правильно їсти. 

Тоді відійшла на кухню. І за мною прийшов син. Вигляд у нього був збентежений та дуже розлючений:

– Мамо, що ти за мотлох подарувала? Цими рушниками хіба підтерти одне місце.

– Синку, але ж я не маю так багато грошей…

– І що? Краще б взагалі тоді не приходила. 

Пошепки

Сват подарував путівку закордон на тиждень, син та невістка сертифікат у дуже дорогий салон краси. Тітка поставила у конверт гроші. Я ж зробила подарунок від щирого серця, на що мала гроші – на те й витратила. 

У мене зарплата  невеличка. Сама собі їсти купую, оплачую комуналку. На якісь витрати, типу подарунків чи чогось… Ну взагалі не вистачало грошей, чесно. 

Відтоді минуло вже 2 місяці. Я думала, що син забув про цей дивний випадок. 

Тиждень тому у мене було свято, день народження. Спеціально взяла на роботі відгул, аби приготуватися до свята. Купила смачну рибку, запекла. Навіть торт не магазинний брала, а сама готувала і перекладала. 

З гостей були тільки син, невістка та свати. Домовилися на 6 годину прийти. Але їх довго не було. Ні син, ні Олеся слухавку не підіймали. Аби не сумувати, закликала до столу сусідок. 

Тільки о 10 вечора до мене зателефонував син з привітанням. Але воно звучало так нещиро, сухо. Наче він то через силу робить.

– А чому ви не приїхали? Я так готувалася, старалася. 

– Ма, справ багато. Дитина плаче, капризує. 

– Але..

– І взагалі, моя теща на тебе дуже ображена. Досі той подарунок пригадує. Ми ті рушники викинули наступного дня.

Мені аж до сліз образливо за поведінку сина. Його так гроші в погану сторону змінили, просто не впізнати!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector