Хотів подати на розлучення, але товариш дав мені одну пораду… Тепер усе стало на свої місця!

Пів року тому я вирішив, що хочу розлучитись з дружиною, з якою в шлюбі вже понад 20 років. В якийсь момент почав сердитися на будь-який її рух. Мене нервувала її поведінка, жарти, посмішка, усе мені в ній остогидло. Тоді навіть подумав, що, мабуть, я помилився й ми з Вірою не підходимо один одному. Хоч до того все було добре, навіть двоє дорослих дітей маємо, а тепер почали часто сваритись через дрібниці. Серйозно налаштуватись та сказати дружині про розлучення я так і не зміг, постійно відкладав. А потім мій товариш порадив мені поїхати за кордон у відрядження на декілька місяців.

– Я впевнений, що відпочинок піде тобі на користь. Матимеш змогу подумати або навіть передумати — говорив Сергій.

– Е ні, гадаю це вже остаточне моє рішення — відповідав я.

– Ну тоді зберешся з думками й коли приїдеш, то легше буде зізнатись Вірі.

Пошепки

– А ти маєш рацію! Тоді поїду! — погодився я.

Дослухавшись до поради друга я таки поїхав за кордон. У відрядженні й справді було класно, адже познайомився з різними людьми, зокрема жіночої статі. Вирішив, що не відмовлятиму собі у спілкуванні з жінками, оскільки зі своєю вже все скінчено. Була неймовірної вроди жінка, на ім’я Марта. Вона також була не місцева, приїхала до родичів в гості. У нас відразу зав’язалась розмова та симпатія. Думав я, що мені дуже з нею пощастило, однак раптом вона перестала мені подобатись. Почав дратувати кожен її крок і все точно так, як із Вірою. Дуже дивно, але таке повторювалось із кожною наступною партією також.  Жодні стосунки не складались і вже через місяць мені хотілося додому в Україну.

Повернувшись, я переоцінив своє життя та передумав розлучатись з Вірою. Виявляється мені потрібна була пауза або відпочинок, щоб знову сильно засумувати за дружиною. Тепер я подивився на неї по-іншому й зрозумів, що то була справа не в ній, а в мені. Добре, що все стало на свої місця, адже навіть думати не хочу, що б було якби я все-таки розлучився.  Як ви вважаєте, що стало причиною таких моїх думок щодо розлучення?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector