Хотів замовити собі обід, а отримав ще й майбутню дружину. Дуже захоплива історія!!

Є у мене дуже веселі сусіди й дружимо ми вже деякий час. Десь рік тому вони заселилися у мій  будинок і не звернути на них увагу я точно не зміг би. Якось гуляв я поблизу у парку та побачив їх: чоловіка років 30 та жінку 28. Вони тоді чомусь дуже активно дискутували. Зараз я вже зрозумів трохи їх характери, адже інколи запрошуємо один одного у гості. 

Олександр дуже розумний хлопець, за фахом фізик-теоретик, не любить зависати у гаджетах, активний та спортивний. Проте Аліна його повна протилежність. Дівчина багато часу проводить у соціальних мережах, любить фотографуватися і сталої професії у неї нема. Де та ким вона тільки не працювала… Тому мені справді було цікаво, як такі абсолютно різні люди познайомились та сподобались один одному.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Одного разу, за чаєм, я все-таки розпитав Олександра про їх зустріч.

Пошепки

– Ми вже деякий час знайомі, тому маю сміливість запитати, а як ви познайомились? — сказав я.

– Оо, це дуже цікава історія — відповів Сашко, й далі продовжив розповідати, — після розлучення з колишньою дружиною я довго не хотів ніяких стосунків й постійно сидів вдома, працював і замовляв доставку їжі. Якось зателефонував, щоб замовити обід і почув дуже приємний голос, який хотілося чути й не завершувати розмову. Тому я робив замовлення дуже довго й назамовляв чого тільки можна й не можна. В результаті я наважився запитати її ім’я, але вона мені сказала, що не розголошує особисті дані та поклала слухавку. Я так тоді засмутився і сидів весь вечір їв їжу з доставки. Але раптом побачив на одній із коробок цифри. Це був номер телефону й відразу зрозумів, що треба дзвонити. Тоді я знову почув її чудовий голос. З того часу ми не припиняли спілкування. 

– Ого! Справді дуже захоплива історія знайомства! 

Потім він ще розповів, що уявляв собі Аліну зовсім не таку, але все одно вона йому припала до серця. Ось так буває, протилежності притягуються і навіть дуже добре ладнають. Головне у такому випадку вміти чути один одного та розуміти!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector