– Хто тебе вчив так сковорідку мити?! На кухні тобі не місце. Ти ж криворука! – син привів в дім невістку, а вона ніяка!

Женю я сама виростила. Все робила заради нього. Його тато пішов дуже давно, цей чоловік страшенно мене образив, і я вирішила, що в нашому житті йому не місце. Хоча, не буду приховувати, він намагався спілкуватися з сином.

Мій син виріс чудовою людиною і це не дивно, адже я самотужки водила його в усі гуртки, слідкувала за тим, аби він старанно робив уроки. 

І ось мій Женя подорослішав, з червоним дипломом закінчив університет. А далі він ніяк не міг знайти нормальну роботу. Жодні посади, які йому пропонували, не підходили. Адже як такий розумник може бути підлеглим і працювати за копійки. Треба ж себе цінувати.

Врешті я погодилась на аферу. Віддала синову усі свої заощадження, щоб він розпочав власну справу. І йому вдалося. Я раділа успіхам Жені, а він багато працював. 

Не щастило синові лише з особистим життя. Усі дівчата, з якими він знайомився були нездарами. Жодна не заслуговувала на його увагу.

Роки минали, й син вмовив мене продати квартиру і придбати гарний великий будинок.

 – Мамо, розумієш, квартира в нас маленька. Тому я й не можу знайти собі жінку, хто ж за мене піде?

 – Слушна думка.

Тож квартиру продали, Женя додав гроші й ми придбали чудовий дім. І ось одного дня він привів Діану.

 – Мамо, Діана мені дуже подобається, вона житиме з нами.

 – Ти що? До весілля я цього не дозволю. Так не можна. І взагалі, що це за дівчина, що погодилась жити із хлопцем не розписавшись.

Діані було всього 19 років, легковажна модель, хоча й гарненька. Жені на той момент виповнилося 36 років, та він досі поводився, наче дитина, і зовсім не думав головою. Було ясно, що ця дівка його використовує. Та він в неї так закохався, що вперше мене не послухав.

Пів року вони жили, а тоді син зробив їй пропозицію. Тоді й почалося. Діана вирішила, що має право бути господинею в моєму домі. Вона замінила штори у вітальні, планувала перефарбувати стіни до весілля. Навіть висміювала мій смак. 

А найгірше, що невістка увесь час пхалася на кухню. 

Пошепки

 – Я хочу сьогодні приготувати вечерю для Жені, йому буде приємно.

 – Та що ти вмієш! Салат йому зробиш?

 – Та хоч і салат. Планувала ще стейки підсмажити.

Вона все ж заходилася готувати. Але ви й не уявляєте, який безлад на кухні Діана після себе залишила. Таке стерпіти я не могла.

– Хто тебе вчив так сковорідку мити! На кухні тобі не місце. Краще йди речі прасуй. Зіпсуєш мені увесь посуд.

 – А з чого ви взяли, що я маю прасувати. Не буду я цього робити.

Діана страшенно образилась і пішла. А на вечір Женя покликав мене на розмову.

 – Мамо, ти образила Діану. Хіба цього не розумієш?

 – Нехай знає своє місце і тихо сидить. Невістка не може так поводитися.

 – Ми поговорили й вирішили, що я орендую для тебе однокімнатну квартиру. 

 – Але ж це мій дім! Я ж свою квартиру продала, аби допомогти тобі його купити.

 – За рік я куплю тобі таку ж квартиру, а може й кращу.

 – Оце я дожилася. З власного дому виганяють. Смерті моєї хочеш!

Словами не передати, як мені було прикро. Та я вирішила, що так просто не поступлюся. Нехай сам йде на квартиру з тією нахабою. Чи не так?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector