Хто знає, скільки ще тривала б наша з Вікою дружба, якби я одного разу не позичила їй грошей

З Вікою ми знайомі ще зі школи. Стільки років просиділи за однією партою, а потім в одному університеті провели, що на пальцях і не злічити. Опісля дороги трохи розійшлися, але ми не забували підтримувати зв’язок. 

І відносини у нас були прекрасними, доки Віка не позичили у мене грошей.

Насправді сума була не такою й великою, як ви могли собі уявити. Аж соромно називати пригадувати.

І ось дала я їй ці гроші. Минув рік. І коли Віка згадала про свій борг, то зізналася, що поки весь її бюджет розписаний і хай ця сума буде моїм подарунком на її день народження.

Так і мені голову сушити  не треба і їй на душі спокійніше. У мене особливого вибору не було, тож я погодилася. Розуміла, що і так цей мізер ніхто мені не поверне. А так він хоча б окупиться.

І ось через кілька тижнів ми з чоловіком пішли на день народження до Віки. Іти з порожніми руками мені було незручно, хоч я й пам’ятала про нашу домовленість. Тому попередньо я зайшла у квітковий і купила невеличкий букетик. У продуктовому взяла цукерки та фрукти для дітей. Вийшла теж непогана сума.

Пошепки

А потім виявилося, що, окрім нас, інших гостей у Віки навіть не було. Напевне, це наштовхнуло її на думку, що гостити мене нічим не треба. Тож подруга навіть нічого не приготувала. Ну хіба кілька бутербродів та каву. Очікувала, що я без подарунка з’явлюся, отже, обійдуся сухими канапками. У результаті вийшло так, що я не тільки борг не повернула, ще й в мінусі залишилася. Ось така дружба.

Після цього Віка ще насмілилася попросити мене стати її поручителем у банку. Запевнила, що це формальність. Я одразу відмовилася. Злякалася, щоб мені в результаті її борги не дісталися. Виплачувати їх за Віку я точно не мала наміру.

Це образи подругу. Вона навіть посварилася зі мною, кинувши, що на її допомогу я також можу не розраховувати. Дружби ніби й не було.

Відтоді ми не спілкуємося. Але я не почуваюся винною. Тільки неприємно, що такі фінансові нісенітниці зруйнували стільки років вірної дружби.

Що думаєте про випадок нашої героїні?

А ви втрачали дорогих людей через гроші?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector