Хвороби починаються з емоцій. Вчіться володіти своїми емоціями!

Ви вважаєте, що добре знаєте себе і власне тіло.

Але насправді існує ще багато загадок Природи, включно з функціонуванням нашого організму. Сьогодні ми вам розповімо найцікавіші факти про людину, які вас точно вразять.

НАПРУГА М’ЯЗІВ ЗМУШУЄ КЛІТИНИ ГОЛОДУВАТИ

Усі ми знаємо, що причиною багатьох хвороб є стрес, й зокрема порушення функції центральної нервової системи. Бути стриманим та вміти контролювати власні емоції – це не лише вимога нашої епохи, щоб продемонструвати власну освіченість та вихованість. Це також здатність вберегти себе від психічних та фізичних захворювань. 

Хвороби починаються з емоцій. Будь-яка негативна емоція супроводжується м’язовою напругою.

На кожну емоцію організм реагує особливо, якщо це стрес – то відбувається напруга в м’язових тканинах. Хоча часто люди цього можуть навіть не помічати, оскільки напруження стає для них звичайним станом. 

Чому ж так важливо, щоб м’язи були розслаблені? 

Постійне напруження м’язів призводить до хвороб. Просто спробуйте напружити м’язи чола і проходити так 20 хвилин. Згодом ви відчуєте головний біль. Те ж саме відбувається і з іншими частинами нашого тіла. 

Насправді, статистика ВООЗ стверджує, що  80% людей у світі страждають від головного болю саме через постійне напруження м’язів чола.

Під час хвилювання напружуються м’язи, як наслідок стискаються судини і погіршується кровопостачання то різних частин тіла. Клітини організму залишаються голодними, адже потрібне харчування до неї не доходить.

… ПОСЛАБЛЮЄ ІМУНІТЕТ

Звідси витікає і послаблення імунітету. Адже клітини, які отримують недостатню кількість поживних речовин просто не здатні боротися з патогенними мікроорганізмами, які надходять ззовні. Як наслідок, організм стає ослабленим. 

Інколи люди починають вживати вітаміни та намагаються більше споживати корисних продуктів. Однак стрес все одно не дасть цим поживним речовинам дійти до клітин. Стінки капілярів напружуються й погіршується процес живлення.

Також це ще й призводить до ускладнення процесів виведення відпрацьованого матеріалу – шлаків і токсинів, які починають руйнувати наш організм зсередини. 

… ПРИЗВОДИТЬ ДО КОНФЛІКТІВ

Хвороби починаються з емоцій! 

Також існує цікавий факт: кожна емоція на нашому обличчі проявляється по-особливому. Це певний набір мімічних рухів, який відпрацьований мозком. Якщо створити таку гримасу без емоцій, цей стан обов’язково у вас з’явиться. Адже це певна пам’ять м’язів. Наш емоційний стан теж безпосередньо залежить від стану наших м’язів. Варто насупити брови, зробити незадоволене обличчя і побути так деякий час – можна помітити, як настрій явно погіршиться. 

Ще якщо ви знаходитеся в певній ситуації, яка вимагає вас швидких дій, попри емоції, намагайтеся не відтворювати їх на обличчі. Розслаблені м’язи допоможуть вам прийняти рішення, адже емоції швидко вщухнуть. 

Пошепки

Як же допомогти своїм втомленим клітинам відпочити та відновитися?

Просто змініть свій напрямок думок. Не зациклюйтеся на проблемах. Найкращий спосіб відновитися, це час від часу перемикатися з фізичної та розумову активність. 

НЕ БІЙТЕСЯ ТРИВОЖНИХ СНОВИДІНЬ

Тривожні сновидіння – це всього лиш реакція мозку на напруження та хвилювання, яку ви відчували протягом дня. Насправді, тривожні сновидіння бувають у всіх. Але чим більше людина стомлена, то чутливість до цього процесу підвищиться.

В здорових людей також бувають такі стани, але мозок не реагує на них так гостро, й люди можуть навіть їх не пам’ятати.

Тут головне не лякатися жахів уві сні, а розуміти, що це звичайний фізіологічний процес. Чим більше ви будете на це реагувати, тим більша ймовірність, що ви будете прокидатися посеред ночі. 

ГОДИННИК ВНОЧІ – ПІД ЗАБОРОНОЮ

Коли ви прокидається посеред ночі, або під ранок, ніколи не дивіться на годинник. Оскільки це може призвести до пробудження приблизно в один і той же час протягом довгого періоду.

Часто це трапляється, коли ми боїмося кудись спізнитися вранці, або перед важливою подією занадто збуджені. Чим більше ви стривожені, коли дивитеся на стрілки годинника, тим швидше відбувається фіксація умовного рефлексу на пробудження саме в цей час – в 3 або 4 годині ночі. 

ПОРАДИ З ВІДНОВЛЕННЯ СНУ

1. Ніколи, нікому, навіть самому собі, не кажіть, що ви не можете заснути або прокидаєтеся в один і той же час, наприклад, в 3-4 годині ранку.

2. Ніколи не дивіться на годинник, коли прокидаєтеся дуже рано, адже це зафіксує цей час прокидання. 

3. Ніколи не кажіть «Я йду спати», особливо, коли у вас порушений процес сну. Саме слово “сон” у вас буде викликати негативний рефлекс. Краще говоріть: «Я йду відпочивати». 

4. Ніколи не кажіть, що ви можете спати  лише після пігулок. Насправді, пігулки не змушують вас спати. Вони просто дають можливість вам розслабитися, після чого ви засинаєте. Просто спробуйте розслаблятися без таблеток.

5. Ніколи не кажіть, що вам заважає заснути телевізор, годинник або інші шелести та шуми. Так у вас виробляється психологічна залежність від тиші, яка в нашому світі є просто нереальною. Якщо ви гостро сприймаєте звуки – це перша ознака неврозу. 

Покращенню сну сприяють:

  • сексуальні стосунки
  • прогулянки
  • фізичні навантаження
  • розслабляючі трав’яні збори

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам зрозуміти причини порушення сну та усунути зі свого життя цю проблему.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector