І досі думаєте, що спати під різними ковдрами з чоловіком не можна? Тоді ця стаття для вас! І не слухайте всяких там “експертів”…

Нещодавно прочитала статтю, яка дуже мене насмішила. 

Якась жіночка ділилася дуже голосною думкою: “Якщо ви з чоловіком почали спати під різними ковдрами – вітаю. Ваш шлюб на межі краху!”. Уявляєте? 

Я одразу згадала своїх батьків, які в шлюбі уже понад сорок років. Поки я була мала, вони ще спали разом. А от як тільки я виросла і поїхала навчатися, у їхньому домі звільнилась кімната. І мій тато туди переїхав. 

Мені це здалось чимось таким страшним! От прямо як тій жіночці із статті. Я думала, що батьки посварилися, тому мама вигнала тата з кімнати. Думала, що він уже десь дуже сильно провинився… Або ще гірше: що шлюб батьків тримався весь цей час тільки через мене.

Добре, що мама в мене людина мудра, одразу все пояснила.

– Тетяно, ти що! Яке там розлучення? Твій батько так хропить вночі, наче хто стіну свердлить! Я його у твою кімнату відселила, аби висипатися нормально. Повір, нам обом від того тільки краще. Знаєш, як цікаво, коли він до мене увечері на вогник заходить? – розповідала мама.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Слухати її одкровення про “вогник” мені не дуже хотілось, тому я все дуже швидко зрозуміла і ця тема закрилась назавжди. І от через стільки років сімейного життя мої батьки і досі закохані, і досі щасливі одне з одним…

Пошепки

– Бо нормально спимо! – віджартовується іноді мама.

І я бачу в цьому дуже великий сенс!

Коли люди вирішують, що їм хочеться спати під різними ковдрами чи в різних кімнатах, це зовсім не означає, що вони не люблять одне одного. Просто на перше місце вони ставлять особисті межі, рівень свого комфорту.

Ну от візьмемо таку ситуацію. Мій чоловік прокидається на роботу о п’ятій ранку. А я об одинадцятій тільки з ліжка злажу… І от поки чоловік прокидається, він і мені сон перебиває. То чухається, то потягується, то позіхає… Доводиться й мені тоді вже ставати. І ходжу тоді цілий день наче варена. А якби можна було в різні кімнати роз’їхатись, то такого б не було. І ранкових сварок би точно стало менше!

Я просто хочу донести, що треба менше вірити всяким спеціалістам з інтернету. Звідки ж ви можете знати, хто то такий і яке його життя насправді?

Не думайте, що різні ковдри, або навіть і ліжка, то велика біда і кінець вашого кохання. Іноді це все виключно про особисті кордони, любов та підтримку вашого партнера. І це не впливає погано на ваше сексуальне чи буденне життя. Ну, хіба що стане краще. 

А що ви думаєте з цього приводу? Діліться в коментарях!

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector