Імунологи дали 9 порад тим, кому набридло постійно хворіти

Саме цих правил дотримуються лікарі, щоб уникнути зараження від пацієнтів.

9. Замість лимонів частіше їжте рибу

Звичайно, вітамін С скорочує тривалість хвороби, але насправді не впливає на частоту ГРВІ. Вітаміну С більше в солодкому перці, обліписі, ківі і чорній смородині, ніж в лимоні. Під час хвороби, краще збільшити в раціоні кількість вітаміну D, адже він чудово зміцнює імунну систему. Вживайте морепродукти, рибу і деякі водорості.

8. Позбавтеся від антибактеріального мила

Найкраще організм захищає слизова оболонка та шкірні покриви. На нашому тілі знаходяться мільйони корисних бактерій. Використання антибактеріальних речовин порушують природний бар’єр та лише може збільшити ймовірність потрапляння збудника в організм. Куріння, вживання алкоголю і дотик брудних рук до обличчя негативно впливають на шкіру і слизові.

7. Не носіть прокурений одяг

Шкода куріння позначається не лише на курцях. Ви не уявляється скільки шкідливих мутацій в організмі провокує просто прокурений одяг. Пасивне куріння провокує виникненню безлічі захворювань: астми, респіраторних інфекцій, раку легенів, інсульту та інфаркту.

Існує поняття третинного куріння, коли залишки диму вбираються в одяг, волосся і шкіру, проникаючи всередину й отруюючи організм також, як пасивне куріння.

6. Не купуйте вітаміни без рецепта лікаря

Ні в якому разі не можна вживати вітамінні комплекси без призначення лікаря. Ви так можете лише собі зашкодити. Краще збільшити вживання овочів та фруктів, корисні мікроелементи яких легше засвоюються організмом та не приносять шкоди. 

5. Робіть щеплення, але заздалегідь

Найкраще підготувати свій імунітет до можливих захворювань — це вакцина, після якої організм виробляє спеціальні антитіла. Саме вони ефективно борються з вірусами. Деякі вакцини потрібно робити повторно, якщо віруси мутують. 

4. Будьте оптимістами

Вчені довели, що стрес має негативний вплив на організм. Не накопичуйте в собі негативні емоції та спіть 6-8 годин щодня. Ваше мислення має бути позитивним. Спробуйте щоденні медитації, як спосіб розслаблення. Ніщо краще не впливає на імунітет, як хороший настрій.

3. Пролікувати всі хронічні захворювання

Хронічні захворювання найбільше послаблюють організм й не дають імунітету відновитися. Одним з таких захворювань є карієс. Організм витрачає багато сил для подолання цієї проблеми, і коли у внутрішні системи потрапляє патогенний мікроорганізм, імунітет може з ним не впоратися. Потрібно не допускати тривалих порушень нервової, ендокринної та інших систем.

2. Допомагайте одужувати близьким

Дотримуйтесь кілька правил, щоб не заразитися від домашніх:

  • Хворий має використовувати окремий посуд та рушники.
  • Бажано виділити одну кімнату, де буде знаходитися тільки хворий, і провітрюйте її частіше, навіть якщо за вікном -20 ° С.
  • Придбайте бактерицидну лампу для знищення бактерій і спор цвілі в приміщенні завдяки випромінюванню ультрафіолету. 

1. Якщо захворіли, не заважайте організму хворіти

Якщо ви хворі, то дайте організму можливість побороти вірус. Не ідіть на роботу та не перевантажуйте організм роботою. Промивайте ніс сольовим розчином, пийте багато рідини, наприклад морси й компоти, викликайте додому терапевта. Збивайте температуру, тільки якщо вона вище 39 ° С.

Будьте здорові!

Ви часто хворієте на ГРВІ?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: