Іноді відсутність відповіді і є відповідь

Дуже часто люди не розуміють, що відсутність відповіді – це і є відповідь.

Якщо ти написала чи зателефонувала комусь й не дочекалася відповіді або повідомлення, скоріш за все людина уникає спілкування з тобою. Звичайно, ти можеш зробити це ще раз, але ситуація насправді не зміниться.

Коли я не хочу комусь відповідати, я думаю, що моє мовчання говорить само за себе. В деяких випадках краще дійсно промовчати, коли втрачаєш інтерес, ніж наговорити безглузді образи, які все одно вже не мають сенсу.

Якщо ти пишеш до свого партнера, а він раптом більше тобі не відповідає, можеш бути впевнена, що ти отримала свою відповідь. Ти йому більше не цікава,  він не хоче витрачати ні секунди, навіть щоб написати тобі пару слів. 

В життя трапляються різні ситуації і, звичайно, бажано переконатися, що причина може бути в чомусь іншому: проблемами на роботі, наприклад. Але якщо мовчанка вже є звичайним способом вашого спілкування, лише ти ініціюєш розмови, то скоріш за все, йому просто байдуже. 

Такий чоловік не відповідає, оскільки думає тільки про власні інтереси. Його не цікавлять твої почуття та емоції. 

І хоча він нічого не говорить про свої почуття, відсутність його відповіді показує тобі, що чоловік відчуває.

Багато дівчат сидять та дивляться в екран телефону, очікуючи, що ось-ось прийде повідомлення. Але це не трапляється.

Задай собі запитання: варто витрачати свій час на людину, якій ти не потрібна?

Розумій, що відсутність його відповіді і є відповідь. Його мовчання означає, що він не хоче з тобою розмовляти. Навіть якщо він зайнятий, то б міг відповісти тобі пару слів. Але, мабуть, у нього просто немає відповіді.

Запам’ятай:

  • На жаль, так буває, що люди розлучаються, просто перестаючи відповідати на повідомлення. Їм не вистачає сміливості сказати те, що насправді думають.
  • Іноді тобі занадто подобається той, кому не подобаєшся ти. Не зациклюйся на такій людині.
  • І якщо він через деякий час тобі напише, не відповідай. Май гідність. Зрозумій, що ти для нього можеш бути всього лиш запасним варіантом, про який він згадує при нагоді.

Я просто хочу, щоб ти навчилася цінувати себе і свій час. На твоєму шляху обов’язково зустрінеться людина, для якої твої повідомлення та дзвінки будуть пріоритетними. 

Ви згідні зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector