Інструкція по приготуванню домашньої маски з желатином

Кожна людина старіє, тому всі ми рано чи пізно стикнемося з появами зморшків на шкірі, адже це звичайний процес старіння. Окрім зморшків, овал обличчя так втрачає чіткі лінії, щоки провисають й лице отримує  небажані зміни.

Я хочу з вами поділитися рецептом маски, про який мені розповіла подруга Тамара, яка вже довгий час працює в салоні краси. І справді моя шкіра стала кращою вже після декількох разів користування. Я частіше  стала отримувати компліменти щодо моєї зовнішності.

Спробуйте цю маску, але дотримуйтеся усіх пропорцій, щоб не зіпсувати ефект.

ДОМАШНЯ МАСКА З ГЛІЦЕРИНОМ

А для того, щоб підтягнути овал обличчя та зменшити зморшки, потрібно приготувати маску з гліцерином.

Пошепки

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

 • 1 ч. л. желатину
 • 3 ст. л. меду
 • 100 мл гліцерину
 • 3 г ацетилсаліцилової кислоти (аспірин)
 • 100 мл мінеральної води без газу
 • 3-5 мл лавандової олії

 

ПРИГОТУВАННЯ

 1. Розведіть желатин в прохолодній мінеральній воді та залиште, щоб він набубнявів.
 2. За цей час потрібно подрібнити аспірин в порошок. 
 3. Готовий желатин змішати з іншими інгредієнтами (аспірину потрібно взяти на кінчику ножа), а потім помістити посудину в гарячу воду. Перемішувати, щоб суміш в місткості нагрілася та стала однорідної консистенції. 
 4. Після цього суміш слід вийняти з гарячої води та чекати до остигання, при цьому постійно перемішувати. За бажанням можете  маску збити вінчиком чи міксером. 
 5. Цю суміш можна використовувати не більше трьох тижнів, а зберігати в холодильнику. 
 6. Перед використанням необхідну кількість суміші зігрітий в руках або на водяній бані та нанести на очищене обличчя на 90 хвилин. Також маску можна наносити на шию та декольте. Потім очистити шкіру та нанести живильний крем.
 7. Також маску можна наносити на 20 хвилин та змити мінеральною водою. Після цього нанести легкий крем. 
 8. Маску слід використовувати двічі на тиждень. А щоб отримати максимальний ефект, робіть курсом щовечора протягом 5 днів.

За допомогою цієї маски ваша шкіра знову буде підтягнута, а ще желатин чудово вирівнює тон обличчя.При цьому гліцерин, мед і ацетилсаліцилова кислота відмінно доповнюють позитивні властивості желатину.

Будьте красивими!

А ви робите маски з желатином?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector