Іра овдовіла в 68 років, рік вона бродила без сенсу по своїй просторій квартирі…

Це було великим розчаруванням для жінки.

Іра втратила чоловіка в 68 років. Жінка не знала, куди себе подіти, адже ніколи не була настільки самотньою. Їй хотілося померти, правда, на відверте самогубство не наважувалася. Вирішила наїдатися солодощами, враховуючи, що в неї цукровий діабет. 

Правда, попри стрес та неправильний раціон, цукор залишався в нормі – жінці доводилося взяти себе в руки та жити далі.

З дітей у неї лише один син, який живе за кордоном. Невістку вона бачила три рази, внучку – п’ять разів. Думала про те, щоб до них переїхати, але на старості літ не хотілося звикати до нової країни, мову вчити. Занадто важкі випробовування. 

– Заміж виходь, – радили друзі, – не можна однією, не проживеш на пенсію. 

Почали подруги знайомити Іру з пристаркуватими чоловіками, від яких хотілося одразу втекти. Тоді жінка подала оголошення в мережі: 

«Запрошую для спільного дожиття літню самотню жінку».

Це була чудова ідея. В Ірини появилася справжня сім’я. Три жінки живуть разом уже понад 8 років, і ніхто про це не пожалів.

Життя розпочалося з нової сторінки: вони об’єднали свої речі, свої пенсії, свої інтереси.

Достаток непоганий, адже здають в оренду квартири двох подруг. І дачу мають, і машину, та і ввечері є з ким перекинутися словом. 

Вони з палицями для скандинавської ходьби носяться по парку, плавають в басейні, бігають по театрах, виставках, концертах та живуть у своє задоволення. 

Ви б наважилися на такий експеримент?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector