Істерика після знахідки в кишені чоловіка

Зайшов я якось до мого друга: ми збиралися разом поїхати кудись. Вдома я застав тільки його дружину, він був на роботі. Вона запросила мене сісти, а сама пішла білизну в пральну машину запихати.

Двері були відчинені, і я все добре бачив. Вона перевіряла всі кишені штанів чоловіка перш ніж покласти в пральну машину. Всі кишені витримали випробування, крім однієї. В задній кишені вона знайшла засіб для запобігання вагітності.

Я уявляю, які сцени вона представляла у себе в голові, в яких позах бачила чоловіка, що зраджує їй. Вона то плакала, то заспокоювалася і напридумувала стільки жахливих і підступних сценаріїв для помсти.

Мені стало дійсно шкода мого друга. Вона пішла збиратися і пригрозила мені нічого не говорити чоловікові. Я вирішив, що мені поки рано вмирати і погодився нічого йому не повідомляти.

Через кілька хвилин повернувся чоловік і здивувався, коли дружина заявила, що поїде з нами, але нічого не сказав. Я зловив слушну нагоду і попередив його про те, що дружина придумала план помсти. Друг мені дорожчий!

Ми сіли в машину друга, він спробував її завести, але все марно. Почав лаятися, що не виходить без «захисту» нічого завести. Відкрив бардачок, який був заповнений цими речами. Дістав один і вийшов. Ми, відкривши роти, спостерігали за його рухами. Він зробив дещо під капотом машини, повернувся і завів машину. З першої ж спроби йому це вдалося. Тоді він звернувся до нас зі словами:

«Ось справжня незамінна річ в побуті! Добре, що завжди їх у мене багато!»

Я і його дружина впали в невеликий шок від такого! Це вартувало побачити.

I
Загрузка ...