Історія Дар’ї Білодід, найкрасивішої спортсменки України, яка завоювала бронзу в Токіо

Дар’я Білодід – дворазова чемпіонка світу з дзюдо. Саме вона відкрила переможний рахунок України в Олімпійських іграх, які проходять в Токіо. Золото дівчині здобути не вдалося, проте бронзова медаль теж тішить серце фанатів та тренера Дар’ї. В поєдинку з ізраїльською спортсменкою дівчині вдалося здобути перемогу й вже обійти здобутки свого батька. 

Свого часу він теж виступав на Олімпійських іграх, проте досягти таких висот йому все ж не вдалося. 

Геннадій Григорович – батько та головний тренер Дар’ї говорить, що у неї є всі задатки переможця. Вона доволі імпульсивна та наполеглива, що часто допомагає їй йти заради перемоги до кінця. Звичайно, поразки її засмучують й вона може доволі гостро на них реагувати, проте навіть в цьому є плюс. Дівчина ніколи не дозволяє собі розслаблятися й продовжує працювати навіть коли на це зовсім немає сил. 

В дитинстві, батьки хотіли, аби їх донька займалася більш витонченим видом спорту, тому вирішили віддати її на гурток художньої гімнастики, проте гени взяли верх. Дівчина вирішила продовжити справу своїх батьків. І батько, і мати Дар’ї у минулому відомі дзюдоїсти. Спочатку, з дівчинкою займалася мама, а коли батько побачив шалений запал доньки, вирішив взяти все під свій контроль. 

Пошепки

Зараз,  Геннадій Григорович – головний тренер української збірної.

Дівчина доволі серйозно підходить до підготовки до змагань. Вона не лише вдосконалює свої навички, а й ретельно вивчає слабкі та сильні сторони своїх майбутніх суперниць, аби використати цю інформацію проти них. Аби втілити у життя свою давню мрію про олімпійське золото, дівчина постійно відмовляється від радощів звичайного життя. Вона дуже рідко бачиться з друзями, а просто особисте життя годі й мріяти. 

За все життя у неї було лише 2 романи. Перший – з 26-річним італійським дзюдоїстом Фабіо Базіле, котрий у 2016 році здобув золото на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро. А другим коханням став захисник «Динамо» – Денис Попов. Пара прозустрічалася всього декілька місяців. 

Ви вболівали за Дар’ю на Олімпійських іграх? Чули її ім’я раніше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector