Історія кота з незвичайним мармуровим забарвленням

Цього котика звуть Клаптик, а таке дивне ім’я він отримав через своє незвичне забарвлення. Клаптик став справжньою зіркою мережі й зараз його знають майже по цілому світу.

Ось і ми вирішили познайомити вас з цим неймовірним створінням. Найдивніше те, що клаптику вже цілих 23 роки і його сміло можна називати дідусем. Народився він ще у минулому столітті в 1997 році.

Девід взяв цього котика у свій дім з почуття жалості. Тоді Клаптик був звичайним чорним котом і ніхто на нього не звертав уваги. Також здоров’я у нього було слабке й він часто хворів. 

На шерсті кота стали з’являтися плями, коли йому виповнилося цілих 7 років. Господарі не могли зрозуміти, чим була спричинена така зміна забарвлення.

Ветеринари зробили діагностику і зрозуміли, що це захворювання — вітиліго. Шкіра при цьому втрачає природний пігмент, але не самопочуття це ніяк не впливає. 

Згодом Клаптик став знаменитістю і його навіть запрошували знятися в рекламних роликах.

Кіт дуже ніжний та спокійний, але чужих людей до себе не підпускає. Довіряє тільки Девіду, який ще два десятки років тому врятував його від самотності. 

А вам подобається Клаптик?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: