Історія найщасливішої людини на землі

А ви знаєте, як виглядає удача?

Сьогодні ми вас розповімо про найвезучішу людину на землі. Знайомтеся, 90-річний Фране Селак з Хорватії, який потрапляв у різні халепи, але завжди виходив неушкодженим.

Перша пригода трапилася, коли він їхав в поїзді. Транспорт раптово зійшов з рейок і впав на гірську річку. Чоловіку вдалося вибратися з вагона й навіть витягнути свою сусідку. В обох було лише декілька подряпин.

Інша небезпека чатувала на Фране в літаку. Пілот зачепив крилом гору, через що в салоні відчинилися двері, і пасажири стали вилітати у відкритий простір. Після декількох спроб льотчики посадили літак, однак загинуло 60 пасажирів. З усіх вижило лише двоє, одним з яких був Селак.

Протягом життя Фране потрапляв в різні автомобільні аварії й надалі залишався живим. 

Пошепки

Одна з найжахливіших аварій відбулася на хорватському серпантині. Автомобіль врізався в огорожу, яка зіштовхнула його в провалля. Через декілька секунд після падіння автомобіль вибухнув. Буквально за секунду Селак вибрався з машини.

Удача переслідувала Селака все життя. Саме він отримав найбільший виграв в лотерею у Хорватії -1 млн доларів. Щасливий Фране вирішив частину грошей роздати родичам і друзям.

Щодо особистого життя, то тут теж все добре. У нього було 5 шлюбів, а теперішня дружина молодша за Фране на 20 років.

Ця історія підтверджує, що дива на світі дійсно трапляються.

Вам часто посміхається удача?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector