Історія пілота, котрий здійснював польоти з доставки вантажу та евакуції поранених з “Азовсталі”

Маріуполь зараз нагадує пекло. Щодня та щоночі велися бої, лунали постріли та шум ракет. На жаль, не кожен зумів звідти повернутися живим…

Пілот, який доставляв до міста гуманітарну допомогу на “Азовсталь”, розповів свою історію. Він чудово розумів, що це ризикована місія, але намагався виконати все на максимум. 

Коли ми вже опинилися у Маріуполі, то почали вивантажувати всю допомогу. І тоді було таке відчуття ейфорії, що ми змогли це зробити! – ділиться емоціями пілот. 

Однак, під час вильоту літак було пошкоджено – поцілила ракета, яку випустили окупанти з ПЗРК. Звісно, тоді треба робити приземлення у безпечному місті, але на борті знаходилися важкопоранені бійці з “Азову”. 

Пошкодження від ракети

Куди б ми мали приземлитися? У поле? А потім як їх з того місця змогли евакуювати? Для цього ж треба ще один літак, а тут небезпечно. Ще й погода погана. Тим паче, це вже виходить незапланована операція з порятунку, тому вибору у мене не було – ми летіли далі. 

На жаль, другий літак не зумів прибути в аеропорт – його підбили ворожі ракети та весь екіпаж загинув. Та не дивлячись на погану погоду, обстріли, пілоти й надалі прямували до Маріуполя, щоб евакуювати своїх та доставити гуманітарну допомогу. 

Відео можна переглянути тут: 

Віримо у перемогу! Слава Україні! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector