Історія про дитину, яка зникла під час перельоту літаком

За роки роботи стюардесою у моєї подруги назбиралося чимало неймовірних історій. Вона не втомлюється розповідати про те, що на борту потрібно дотримуватися усіх заходів безпеки. Особливої уваги потребує супровід дитини в літаку. 

Супровід дитини в літаку

Бортпровідниця вперше потрапила у подібну ситуацію. Я також здивувалася, коли почула цю історію. Оля відправилася у черговий рейс. Раптом під час польоту до неї підійшла жінка, яка заявила, що у неї зникла дитина. Матір подорожувала зі новонародженим немовлям та трирічною донькою. Крізь сльози вона пояснила, що відійшла у вбиральну, аби змінити підгузок малечі, а коли повернулася, дівчинки на місці не було.

Пасажири, які стали свідками цієї розмови, сказали, що другої дитини тут не було, мовляв, жінка з самого початку була лише з немовлям. Звісно, подруга здивувалася. Вона перепитала матір, чи їх дійсно було троє на борту. У відповідь та лише роздратовано кивнула головою. Однак пара, яка сиділа по сусідству, зауважила, що жінка під час польоту вживала якісь ліки. 

– Це було заспокійливе, – хутко пояснила вона. – Без нього я панічно боюся літати. Годі цих балачок. Благаю, знайдіть мою дитину. 

Пошуки дитини

Оля обійшла увесь салон, але дівчинки ніде не було. Довелося переглядати усі верхні полиці й великі сумки. Більшість пасажирів були обурені, адже не очікували на зайвий дискомфорт. Власник антикварного магазину, який перевозив з собою дорогоцінні предмети, був особливо невдоволеним. Стюардеса навіть перевірила дані й з’ясувала, що жінка дійсно сідала в літак з двома дітьми. 

Після безрезультатних пошуків подруга помітила, що на підлозі лежали розсипані намистини. Виявилося, що це були рештки прикраси зниклої дівчинки. Перлинки валялися біля дверей в багажний відсік. Матір почала просити впустити її туди. Звісно, бортпровідниця не могла цього дозволити, адже це виділення було зачиненим. Та й як дитина могла там опинитися?

Та істерика й розпач пасажирки змусили Олю піти проти правил. Вона заглянула туди й помітила, що за великою валізою лежало тіло малечі. Дівчинка втратила свідомість, але через деякий час отямилася. Тоді вона розповіла, що насправді її там зачинила пара, яка сиділа поруч з ними. Дитина стала свідком того, як вони обікрали власника антикваріату. Для того, щоб приховати свій злочин, грабіжники вирішили закрити свідка у багажному відділенні, коли матір відійшла на кілька хвилин у вбиральню.

Чи траплялися з вами надзвичайні ситуації під час польоту в літаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector