Історія про свекруху, яку варто прочитати

Молоді багато чому можуть позаздрити цій жінці.

Ніна Іванівна, моя свекруха, чарівна жінка. Незважаючи на те, що їй 56 років, вона тримає себе в формі. Не знаю, як їй вдається так виглядати, але за покупками вона ходить лише на каблуках, носить різноманітні головні убори й, звичайно, ні на крок з дому без макіяжу.

Неодноразово вона давала мені “поради” як одягатися правильно. Чи то замшева сумка до шкіряних туфель не підходить, чи пальто не таке. Але я завжди дослухалася до неї, бо знала, що свекруха все-таки права.

Хоча такі зауваження були часті, я не ображалася, оскільки вона дійсно хотіла якнайкраще. Після одруження, я переїхала до чоловіка і ми стали жити втрьох. Згодом у нас появилась донька Яна, і нас стало вже четверо. Це моя перша дитина і мені було досить важко. Через те, що чоловік ходив на роботу, свекруха всіляко мені допомагала, за що я їй дуже вдячна.

У нас по сусідству живе жінка, однолітка моє свекрухи, але різниця між ним вражаюча. У неї також є онука, яка стала найкращою подругою моєї Яни. Вигляд цієї жінки бажає кращого. У неї сиве волосся, яке вона постійно ховає під хустиною. Вона не фарбується і носить речі, які дійсно її старять.

Можна було б сказати, що у неї погане здоров’я чи фінансове положення не дозволяє виглядати молодше. Але це не так. Вона також була досить активною, але от зовнішності не приділяла уваги.

Наша бабуся зовсім не така.

Недавно вона нас шокувала своєю заявою. Прийшла і сказала, що бажає попробувати рафтинг! Що ж сказати, навіть я боюся такі екстремальні види спорту.

Чоловік не дуже підтримував таку ідею, оскільки переживав за свою матір, однак її аргументами стали свіже повітря і те, що трішки екстриму нікому не завадить.

Свекруха в житті жодного разу щось подібне не пробувала, а тут на тобі!

Прийшовши додому після рафтингу, наша бабуся не могла стримати емоцій й захоплення. Її очі випромінювали таке дитяче задоволення! Ми з цікавістю почали переглядати фото й відео, як свекруха долала бурхливу ріку.

Вона розповіла, що вони наткнулися на камінь і їх перекинуло, але вони успішно добралися на берег. Все це було дуже цікаво.

Через два тижні після цих пригод знову новина: свекруха захотіла займатися латиноамериканськими танцями.

І так у неї було багато нових захоплень. Всі вони знаходились в різних куточках міста, що ускладнювало добирання, через що свекруха купила малолітражку й пішла на курси з водіння. Згодом вона вміло управляла автівкою, ще й з музикою на повну гучність!

Нещодавно Свекруха взяла Яну в похід з наметами на два дні. Ми дуже переживали з чоловіком, оскільки дитині всього 7 років, а вони не виходили на зв’язок. Однак повернувшись, Яна була така щаслива, що ми вирішили не сваритися з Ніною Іванівною.

Одного разу свекруха сказала:

– Олю, ти стільки часу проводиш на кухні, постійно що вариш, печеш. Навіщо?

Це викликало у мене велике здивування:

– Як навіщо? Я годую всю сім’ю.

– Звичайно, але витрачай на цю справу менше часу. Ось, наприклад, ти зварила суп з овочів і м’яса, на приготування яких пішло багато часу. Але ти ж могла зробити суп з макаронами, а м’ясо з гарніром подати окремо.

Я не сказала ні слова, тому як свекруха мала рацію.

Після цих слів, я стала менше часу проводити на кухні, оскільки всі мої думки до цього часу були зайняті тільки тим, що сьогодні приготувати.

Одного разу, я прийшла дуже втомлена з роботи. Свекруха, побачивши це, не розгубилася, а швидко все зрозуміла, сходила в кафе на районі та купила там паелью.

– Уявіть, що ми в Італії, будемо сьогодні їсти паелью!

Після порад свекрухи моє життя стало легшим і веселішим. Ми разом подорожуємо, проводимо час. Вона навіть чоловіка навчила прибирати, від чого я почуваю себе значно вільнішою від домашніх обов’язків.

Побачивши, яка Яна з чоловіком сидить в комп’ютері, бабуся і собі вирішила освоїти ці нові технології. І що ви думаєте? Вона з легкістю освоїла його освоїла. Ми придбали їй новий ноутбук, за яким вона тепер проводить свій вільний час.

Одного разу, я пригадала  собі тих бабусиних подружок, які ходять в хустинах і не знайомі з макіяжем, і запитала Яну:

– Яночко, ти б хотіла поміняти свою бабусю на бабусю подруги?

На що вона мені відповіла, що такої крутої бабусі  як у неї, нема ні в кого. Й розповіла, що завтра вони разом ідуть вчитися кататися на скейті. Звідки у неї стільки ідей?

Я хочу, щоб усі інші жінки брали приклад з моєї свекрухи. Звичайно, не усі можуть позволити собі відвідувати салони чи придбати автівку, але мінімальний догляд за собою та відкидання думок, що життя на пенсії не має сенсу, не завадить нікому.

Чи вважаєте ви, що після 50 життя лише починається?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector