Історія про те, як американські грабіжники проникли в банк.

Історія про те, як американські грабіжники проникли в банк.

Звичайний робочий день, як раптом, робітники чують крик: «Усім залишатись на місцях! Гроші — банку, а життя — ваше!». Дуже важливо грабіжнику формулювати правильно свої слова, щоб люди розуміли своє завдання.

Усі, хто перебували у будівлі стрімко лягли на підлогу. 

Однак була жінка, яка показово лягла на стіл, а не на підлогу. Тоді один із грабіжників сказав до неї: «Жіночко, ви мене провокуєте на щось інше, а не на пограбування. Тримайте себе в руках!». От як повинен поводити себе справжній професіонал. Важливо не відволікатися від основного завдання, поставленої цілі.

Розбійникам таки вдалося забрати гроші. Тоді один із них питає іншого:

– Може порахуємо скільки ми вкрали? 

– А я хіба на бовдура тобі схожий, щоб рахувати? Тут дуже багато грошей, ми будемо їх до завтра рахувати. Краще зачекаймо, коли в новинах оголосять. Так ми дізнаємось точну суму, скільки вкрали. — відповів йому найстарший з грабіжників. 

Пошепки

Відомо, що жоден із них немає вищої освіти. Вони ледь школу завершили. Однак тепер досвід є важливішим, ніж освіченість.  

Опісля втечі розбійників, керівництво банку мали намір зателефонувати в поліцію, однак фінансист сказав:

– Почекайте, це наш шанс зняти з себе усі підозри! Скажемо журналістам та поліції, що у нас викрали більше, ніж насправді. Тоді ніхто навіть не подумає на нас.

Ось як потрібно використовувати будь-яку можливість, аби захистити себе. 

Наступного дня на телебаченні повідомили, що у національному банку вкрали 100 мільйонів. Бандити почали перераховувати гроші й виявилось, що у них лише 20 мільйонів. 

– От недоумки! Ми ризикували заради 20 мільйонів, тоді як керівництво банку вкрало набагато більше ніж ми ще й без ризику. Однак у розшуку тепер тільки ми — бідкався один із грабіжників. Усе таки знання та хитрість також є важливими у будь-якій справі. 

У висновку начальство банку позбулося страху та ризику, адже своє пограбування прикрили пограбуванням грабіжників. 

Це називається дай людині пістолет, яким вона пограбує банк, а якщо дати їй банк, тоді вона пограбує всіх. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector