Історія про те, як дівчина вирішила сестрі на життя поскаржитися

Розчарування в близьких — найболючіше.

Хочу вам розповісти про випадок, який недавно трапився зі мною. На канікулах чи вихідних я часто запрошую в гості дітей своєї сестри. Ми ідемо в кіно чи в парк, загалом весело проводимо час. Цієї неділі я теж вирішила зателефонувати сестрі й запитати, чи її діти не хочуть до мене. Ми заговорилися, і я розповіла, що мені зараз досить тяжко…чорна полоса у житті. Нічого не виходить, викручуюсь як можу.

Ще й до всього машину треба на СТО відвезти. Хотіла заробити на відпустку, — тільки час і сили витратила, а грошей так і не побачила, замовник виявився непорядною людиною. Я розумію, що таке не всі хочуть слухати, але мені так потрібно було з кимось поділитися своїми проблемами, адже у мене більше нікого нема. Натомість сестра замість підтримки, просто промовчала. Я злегка образилась на неї, адже це для мене так важливо…

Я працювала за ноутбуком і десь за годину задзвонив телефон. Піднявши, я не встигла і слова сказати: 

“Привіт! Ти не зайнята ?, і не дочекавшись відповіді, починає: “Ну мене просто аж розпирає! Я шокована!! Ти уяви, ця шльондра скаржиться на своє життя! Бач грошей в неї зараз нема! Ха…я і не сумніваюсь, на море кілька разів на рік, на роботу на машині…де ж гроші взяти!? Питається: Тебе що діти обсіли ?! Не можу просто витримати! Замість того, щоб мені помогти, спитати чи в мене все добре, вислати мені якісь гроші, племінники її, а я, в пошуках роботи, де маю їх взяти! А дітей вона чого, думаєш, не хоче ?! Та тому що це турботи й розтрати, а вона звикла жити лише у своє задоволення … “.

Пошепки

  Я не повірила тому, що почула. Сестра, як я зрозуміла, помилилася номером, і хотіла вже своїй подрузі розповісти враження від нашої розмови. Я далі не чула цей монолог. Перед очима темно, сльози накотилися — це так неприємно!

Хочу додати, що я завжди помагала їй з дітьми. Я розумію, вона сама виховує, я ходжу на роботу. Потрібні були гроші — будь ласка, дітей відвезти кудись — залюбки… а зараз, коли труднощі в мене, ні слова підтримки. 

  Загалом, для зняття стресу випила трохи коньячку і вирішила більше не підтримувати з сестрою ніяких відносин.

Ви продовжували б спілкуватися з сестрою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector