Колишня дружина зайшла в гості дуже не вчасно. Як тепер все пояснити своїй коханці?

Моя колишня дружина працює викладачем в одному з університетів нашого міста. Ми розійшлися декілька місяців тому, і після цього я з’їхав на окрему квартиру. Ми вирішили розійтися одноголосно, це не було імпульсивне рішення когось одного з нашого союзу, тому і відносини у нас більш менш дружні на цей час. Ось місяць тому вона заглянула до мене на вихідних раннього ранку, бо їй там треба було щось видрукувати для робочих справ або в комп’ютері щось своє забрати.

А я на той момент вже почав нові відносини з дівчиною, і саме в цей ранок вона була у мене. Вона приймала душ, а після вийшла з ванної кімнати. Ясна річ, що тільки з рушником. Вона заходить в спальню, щоб переодягнутися, а по дорозі в вітальню бачить свого викладача і як зазвичай вітає її:

– Добрий день, Анна Петрівна. 

– Юлія, добрий день, – так само на автоматі відповідає вчителька.

Після цього вони трохи зависли, утворилася пауза, точніше незручне мовчання. Після цього моя дівчина все ж наважилася заговорити, ну то й що! Вона таке видала. Каже:

Пошепки

-Ну, до заліку, як я розумію, немає сенсу готуватися, все одно не здам. 

І тут вони починають дуже голосно сміятися, а я то в цей час також в кімнаті перебуваю. Відчув себе цілковитим ідіотом. До речі, вчора у Юлі був цей самий іспит, так моя дружина їй п’ятірку поставила автоматом.

Єдине, чого я боюся, так це того, що вони подружаться.

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector